Leżaki tarasowe

Leżaki tarasowe

Leżaki tarasowe należą do przedmiotów, których nie powinno zabraknąć w ogrodzie gotowym na letnie atrakcje. Okażą się niezastąpione także w roli szezlonga, który przyda się od wczesnej wiosny do późnej jesieni w ogrodzie. Tarasowy leżak warto postawić także w ogródku zimowym, w którym przecież miło zagościć na dłużej, na całe popołudnie zapomnienia o rzeczywistości i jej rygorze. Nowoczesne leżaki z aluminium sprawdzą się zarówno w przestrzeni osobistego wypoczynku na świeżym powietrzu jak i w roli mebli dla branży HoReCa. Przecież bez mebli tego rodzaju nie sposób wyobrazić sobie atrakcyjnego SPA czy basenowej strefy należącej do pensjonatu, kurortu, hotelu.

Leżaki tarasowe

Leżaki tarasowe w aluminiowym wydaniu, czyli leżanka SEVILLA Stone&Wood

Myśląc o urządzaniu tarasu, zazwyczaj bierzemy pod uwagę tak elementarne meble jak krzesła na taras czy fotele, które wraz ze stołami i stolikami tworzą funkcjonalne i efektowne od strony wizualnej zestawy. Decydujemy się także często na gotowe komplety wypoczynkowe, których podstawę stanowią sofy. Leżaki tarasowe idealnie uzupełnią zarówno zestawy w jadalnianym jak i salonowym stylu. Przecież na każdym tarasie przyda się dodatkowe miejsce do leniuchowania po dobrym posiłku. Zagwarantuje je na pewno leżanka Sevilla Stone&Wood.

Leżaki tarasowe

Leżaki na taras zrobione z aluminium to propozycja, z której warto skorzystać we własnej strefie komfortu. Biorąc pod uwagę ich walory użytkowe i estetyczne. Design nowoczesnych leżaków na taras wynika z najciekawszych wzorców sztuki współczesnej z minimalizmem na czele. Tak właśnie prezentuje się leżanka Sevilla – poniekąd skromnie, ale też efektownie. Niczym obiekt artystyczny, który skomponuje z kwiatami, motywami wodnymi, kamieniem naturalnym efektowną całość.

Leżaki tarasowe plus stolik aluminiowy GRENADA

Leżaki tarasowe

Mebel, który wyznacza centrum tarasowej ekspozycji to stół na taras lub też stolik wchodzący w skład kompletu wypoczynkowego. Jeśli zaś chodzi o perfekcyjne uzupełnienie leżanek na taras, to niezastąpiony okazuje się niewielki i poręczny stolik ogrodowy. Zupełnie taki jak nieszablonowy stolik Grenada z szybą z hartowanego szkła o grubości 8 mm zwiększającej bezpieczeństwo użytkowników. Taki mebel sprawi, że leżanka Sevilla zamieni się w idealne miejsce wypoczynku, ale też pracy. Na stoliku ustawimy komórkę czy filiżankę kawy, którą delektować będziemy się w plenerze, prowadząc służbowe rozmowy przez telefon. Wymarzone miejsce pracy!

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności