Krzesło ogrodowe ELOS - Suns

 


Sprawdź cenę


Nietuzinkowe krzesło ogrodowe ELOS - Suns

Lekkie, designerskie i niezwykle oryginalne – oto krzesło ogrodowe ELOS! Tym, co wyróżnia niebanalny projekt na tle innych mebli, jest nietypowy budulec: sznurek. Metalowy stelaż jest gęsto pokryty wytrzymałą liną propylenową, która nadaje krzesłu ciekawego, wyrazistego charakteru. Pora zerwać z nudą i stworzyć tuż za progiem domu atrakcyjny zakątek umilający beztroskie spotkania z bliskimi pod gołym niebem!

Krzesło ogrodowe ELOS – krzesło nie musi być nudne!

Dopracowany do perfekcji design nie jest jedyną zaletą krzesła ELOS. Projekt zachwyca nie tylko nienagannym wyglądem, ale również funkcjonalnością. Wymieniając walory modelu ELOS, nie sposób nie wspomnieć o lekkości i antykorozyjności konstrukcji oraz wysokim stopniu odporności na czynniki zewnętrzne. Możesz być pewien, że deszcz, promieniowanie UV oraz skrajne temperatury nie wpłyną negatywnie na kondycję krzeseł. Aby wykreować na patio czy w ogrodzie letnie centrum relaksu, warto zestawić komplet krzeseł ze stołem z linii Suns – okrągłym lub kwadratowym modelem SIMI.

 


Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności