Producent mebli ogrodowych

Producent mebli ogrodowych

Staranna aranżacja ogrodu to dla większości posiadaczy domów priorytet. Widok na zadbaną, zieloną przestrzeń koi skołatane nerwy i napawa spokojem, którego tak bardzo nam brakuje. Producent mebli ogrodowych ZUMM proponuje niebanalne wyposażenie dla zewnętrznych przestrzeni, które mogą stać się prawdziwą ostoją i centrum relaksu, na jaki zasługuje każdy z nas.

Meble ogrodowe – prosto od producenta

Producent mebli ogrodowych

Nowoczesny producent mebli ogrodowych ZUMM swoimi propozycjami udowadnia, że wyszukane kształty i bogata ornamentyka nie są potrzebne, aby stworzyć piękne i dekoracyjne meble. Każdy model z bogatej kolekcji mebli metalowych wykonany jest zgodnie z zasadą przyświecającą nowoczesnemu designowi – mniej znaczy więcej! W prostocie kształtów, surowości materiałów i oszczędności formy zaklęta jest uniwersalna harmonia i klasa, która znajdzie zastosowanie w każdej przestrzeni. Eleganckie stoliki na taras, kanapy modułowe, huśtawki i krzesła wykonane z chłodnego aluminium ciekawie kontrastują z soczystymi, nasyconymi barwami, którymi przesiąknięty jest ogród.

Producent mebli ogrodowych – w trosce o jakość

Producent mebli ogrodowych

Meble dedykowane zewnętrznym przestrzeniom muszą radzić sobie z wieloma przeciwnościami. Ulewne deszcze, ostre słońce, mróz oraz upał nie sprzyjają kondycji mebli. Aby ulubione fotele, krzesła i stoliki służyły znacznie dłużej niż kilka sezonów, warto wybierać umeblowanie wykonane z solidnych, trwałych materiałów. Meble ogrodowe metalowe za nic mają sobie działanie czynników pogodowych. Co więcej, meble wykonane właśnie z wysokogatunkowego aluminium mogą przezimować na tarasie, bez najmniejszej szkody dla nieskazitelnej struktury gładkiej powierzchni.

Solidny metal to nie jedyny materiał, dzięki któremu meble ZUMM są tak wyjątkowe. Na szczególną uwagę zasługują modele powstałe z połączenia chłodnego metalu i naturalnego drewna tekowego. Połączenie dwóch, pozornie skrajnych elementów zaowocowało powstaniem kolekcji wyjątkowej, która sprosta najbardziej wysublimowanym gustom.

Producent mebli ogrodowych

Sprawdzony producent mebli nie tylko dla ogrodów

Meble ogrodowe ZUMM cieszą się wielkim zainteresowaniem nie tylko wśród posiadaczy prywatnych ogrodów, którzy pragną otaczać się wyjątkową i stylową scenerią. Ze względu na nowoczesną formę, uniwersalność i lekkość konstrukcji, wyjątkowe zestawy zdobią zewnętrzne strefy SPA, ekskluzywne hotele oraz restauracyjne tarasy i ogródki.

 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności