Leżanki do ogrodu

Leżanki do ogrodu

Otwierając letni ogród na wakacyjne doznania, warto zainwestować w leżanki do ogrodu. Zresztą także w sezonie jesiennym czy wiosennym okażą się one niezastąpione na komfortowo urządzonym tarasie, w przytulnej altance, na nastrojowym balkonie, przy basenie czy po prostu pod wielkim parasolem ogrodowym. Leżanki ogrodowe to meble na słonce i na deszcz. Przydadzą się nie tylko podczas słonecznych dni, ale także podczas niepogody, gdy wystarczy ułożyć się wygodnie na leżance pod zadaszeniem, żeby napawać się w tak wygodnej pozycji wszystkimi nastrojami ogrodu.

Nowoczesne leżanki do ogrodu – leżanka aluminiowa SEVILLA

Leżanki do ogrodu

Leżanka na taras, która zachwyca formą i udoskonala treść życia codziennego? Taka właśnie jest aluminiowa leżanka Sevilla. Przedmiot perfekcyjny pod każdym względem. Charakteryzujący się odpornością na działanie rdzy, bardzo wygodny w przenoszeniu, idealnie wyprofilowany. Leżanki ogrodowe z aluminium to także rewelacyjny design, który sprawia, że meble te prezentują się szykownie i zarazem niekonwencjonalnie w każdym zakątku. Doskonale dopełnią m.in. zestaw mebli wypoczynkowych i staną się jego integralną częścią. Ale leżanki do ogrodu Sevilla warto też potraktować jako całkiem oddzielne meble, które umożliwiają spontaniczne i swobodne urządzenie zakątka, w którym pod wpływem chwili chcemy oddać się zapomnieniu, relaksowi i regeneracji.

Leżanki ogrodowe w komplecie ze stolikiem ogrodowym GRENADA

Urządzając strefy ogrodowego wypoczynku, wraz z leżankami warto rozważyć aluminiowe meble tarasowe, które przyczynią się do idealnego relaksu. Takim meblem na pewno jest designerski stolik aluminiowy Grenada. Wystarczy dosunąć go do leżanki Sevilla, żeby powstała całość idealna – pod względem użyteczności i prezentacji. Nowoczesny stolik aluminiowy i minimalistyczna leżanka to dobrana para, która udoskonali ogród prywatny, balkon w wielkim mieście, kawiarnię ze strefą zewnętrzną w plażowym stylu.

Leżanki do ogrodu

Stolik Grenada i leżanka Sevilla stworzą udany duet także pod względem kolorystycznym. Wpisując się tym samym w krąg jakże modnych obecnie aranżacji utrzymanych w subtelnej szarej kolorystyce. Taki zestaw tarasowy czy balkonowy świetnie zabuduje przestrzeń zewnętrzną, która stanowi przedłużenie wnętrza umeblowanego minimalistycznymi, szarymi kompletami. Obecnie przecież coraz częściej stylizacje wnętrzarskie i ogrodowe traktuje się jako jedną całość.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności