Leżaki ogrodowe

Leżaki ogrodowe

Chwila relaksu na świeżym powietrzu? Moment zapomnienia o wszystkim, co męczyło nas cały dzień, a nagle staje się zupełnie nieważne? Odrobina rozkosznego lenistwa w środku upalnego tygodnia? A może pogaduszki z przyjaciółmi w otoczeniu przyrody? Albo SPA na świeżym powietrzu, przy melodii relaksacyjnej ogrodu? Te wszystkie zwykłe-niezwykłe sprawy mogą dziać się niemal bez końca w odpowiednio przygotowanej przestrzeni. Na przykład na tarasie lub w zagubionej w głębi ogrodu altance. Albo po prostu na trawniku czy przy ogrodowym jacuzzi. Wszędzie, gdzie tylko zapragniemy, a pomogą nam w tym stylowe i komfortowe leżaki ogrodowe.

Designerskie leżaki ogrodowe, czyli SEVILLA STONE&WOOD zaprasza

Leżaki ogrodowe

Niektóre meble do ogrodu prezentują się tak, jakby były awangardowymi instalacjami artystycznymi, które wystawiono w galerii pod gołym niebem, żeby wszyscy mogli je podziwiać. Takie właśnie są meble balkonowe z metalu czy meble na taras, a wśród nich – zjawiskowa leżanka Sevilla. Rzecz piękna sama w sobie, która wnosi ten pierwiastek nieskazitelnej urody do każdego miejsca, w którym się pojawi. Przedmiot zaprojektowany w oparciu o najlepsze wzory konstruktywizmu i minimalizmu, w którym kolor i forma wyznaczają swoje własne granice.

Leżaki ogrodowe

Oprócz walorów estetycznych leżanka Sevilla charakteryzuje się funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Została zaprojektowana i zrobiona z myślą o idealnym wypoczynku i zapewnieniu optymalnego położenia dla leżącego ciała. Bez trudu też przeniesiemy ją w dowolne miejsce ogrodu. Dokładnie tam, gdzie w danej chwili będziemy chcieli wygodnie się ułożyć i zrelaksować.

Leżaki ogrodowe – czas na odpoczynek

Nowoczesne meble do ogrodu mają być nie tylko piękne i komfortowe, ale też solidne, co gwarantuje leżanka Sevilla – wytrzymała i odporna na rdzę (stelaż zrobiony z powlekanego proszkowo aluminium). Mebel ten wykończony został siatką polietylenową wyplecioną techniką 2×2 (co zwiększa dwukrotnie wytrzymałość siatki).

Leżaki ogrodowe

Szare leżaki ogrodowe – pokochaj klasykę

Kolor stelażu leżanki Sevilli i tekstyliny to ciemny szary. Daje nam to sporo możliwości stylistycznych, biorąc pod uwagę obecną modę na szarość w jej rozmaitych odcieniach. Meble aluminiowe wpisują się idealnie w dzisiejszą fascynację plastyką szarości, która pojawia się we wnętrzach, na elewacjach, w postaci motywów dekoracyjnych, na ogrodzeniach. Po prostu wszędzie. Szara leżanka Sevilla podkreśli na przykład urodę kompozycji domowo-ogrodowej wykonanej z betonu architektonicznego i kamienia naturalnego.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności