Pergola – zadaszenie, które podniesie komfort wypoczynku w ogrodzie

Pergola – zadaszenie, które podniesie komfort wypoczynku w ogrodzie

Wśród licznych elementów wyposażenia ogrodu czy tarasu jednym z najchętniej wybieranych jest pergola – zadaszenie w tej formie pozwoli nam w pełni cieszyć się latem. Nowoczesne pergole zaskoczą nas przemyślaną konstrukcją, jak również świetnymi parametrami technicznymi oraz licznymi dodatkami.

Nie ma bardziej funkcjonalnych elementów wyposażenia ogrodu niż pergola – zadaszenie pozwoli na skuteczna ochronę przed upałem i promieniami słonecznymi. Elegancki design proponowanych produktów sprawia, że pergole doskonale uzupełniają otoczenie i sprawiają, że zmienia się na lepsze ich estetyka. Pergole doskonale wyznaczą przestrzeń wypoczynkową, która posłuży nam, naszym bliskim i stanie się idealnym miejscem do spotkań w gronie znajomych. Pod pergolą bez trudu ustawimy wybrany przez nas komplet wypoczynkowy: sofę narożną, krzesła, fotele czy też komplet kawowy, a otoczenie uzupełnimy ulubiony i kwiatami.

Pergola – zadaszenie MARANZA

Pergola tarasowa MARANZA to spełnienie marzeń o funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej. Pergola ta idealnie wpisuje się w nowoczesny design i sprawia, że jej otoczenie wygląda lepiej. Warto zwrócić uwagę z jakich materiałów wznoszona jest pergola – zadaszenie składa się z elementów modułowych wykonanych z aluminium. Elementy zabezpieczone są przed odkształcaniem, działaniem wilgoci – zastosowanie takich technologii pozwoliło na zapewnienie długiej żywotności produktu. Modułowa budowa i instrukcja montażu sprawiają, że wznoszenie MARANZY nie sprawi żadnego problemu.

pergola zadaszenie Maranza

Nic nie zapewni nam tak skutecznej ochrony przed słońcem jak pergola – zadaszenie tworzone jest tu z aluminiowych listew obracających się wokół własnej osi. Możliwość regulacji ułożenia listew sprawia, że sami decydujemy o tym, ile słońca wpada pod pergolę. Nowoczesne zadaszenie tarasu ochroni nas również przed deszczem – listwy w pozycji całkowicie zamkniętej sprawiają, że dach staje się wodoszczelny, a woda odprowadzana jest po zintegrowanej rynnie poza obręb pergoli.
MARANZA pozwoli nam w prosty sposób całkowicie odmienić przestrzeń tarasu i sprawi, że każda chwila na świeżym powietrzu stanie się znacznie przyjemniejsza.

Roleta boczna MARANZA do pergoli – zadaszenie w pełni funkcjonalne!

pergola zadaszenie Maranza

Chcąc jeszcze bardziej uatrakcyjnić odpoczynek blisko natury warto pomyśleć o elementach, które podniosą funkcjonalność naszej pergoli. Jednym z nich jest roleta boczna MARANZA, która montowana jest pomiędzy ścianami bocznymi pergoli. Roleta wykonana jest z tkanin tekstylnych, zabezpieczonych zarówno przed wnikaniem wilgoci, jak i osadzaniem się brudu. Tkanina jest trudnozapalna i odporna na uszkodzenia w wyniku niskiej czy wysokiej temperatury. Roleta boczna pozwoli na zachowanie większej prywatności w ogrodzie czy na tarasie i sprawi, że nie będziemy już przejmować się spojrzeniami sąsiadów czy też przechodniów. Zaletą rolet bocznych jest stopniowy system ich otwierania, przez co sami decydujemy o tym, w jakim stopniu roleta ma zasłaniać taras. Roleta boczna MARANZA pozwoli nam na odpoczynek na najwyższym poziomie!

Ścianka frontowa MARANZA do pergoli – zadaszenie dopasowane do potrzeb

pergola zadaszenie Maranza

Nie ma wątpliwości, jak naszą przestrzeń wypoczynkową zmieni pergola – zadaszenie o pełnej funkcjonalności sprawi, że chętniej będziemy spędzać czas na świeżym powietrzu. Chcąc jeszcze bardziej zadbać o swój komfort i prywatność warto zwrócić uwagę na jeden z elementów dodatkowych, oferowanych do pergoli MARANZA – jest to ścianka frontowa MARANZA. Konstrukcja aluminiowa składająca się z nieruchomych lameli pozwoli na zwiększenie wygody i odgrodzenie konstrukcji z wybranej strony. Tak zaprojektowane tarasy ogrodowe pozwolą nam czuć się swobodniej, zapraszać na grilla bliskie nam osoby i cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami do późnego wieczora.

Funkcjonalna pergola – zadaszenie PERARA

Szukając sposobów na wygrodzenie części wypoczynkowej na tarasie czy w ogrodzie nie ma lepszej opcji niż pergola – zadaszenie PERARA to jedna z najciekawszych propozycji, która zaskoczy zarówno eleganckim wyglądem, jak i funkcjonalnością.

pergola zadaszenie Perara

Konstrukcja pergoli PERARA wykonana jest z aluminiowych elementów łączonych ze sobą modułowo – prosty montaż sprawia, że wzniesienie takiej konstrukcji nie sprawi żadnego problemu. Warto zwrócić uwagę na zintegrowaną rynnę – to po niej spływać będzie woda deszczowa, która kolejno odprowadzana będzie poza obręb pergoli. Na szczycie pergoli znajduje się dach – jest on wykonany z aluminiowych listew uchylnych, których pozycję regulujemy samodzielnie. W ten sposób też sami decydujemy o tym, czy pergola ma całkowicie zacieniać miejsce wypoczynkowe czy też mają pod nią wpadać promienie słoneczne. Dach w pozycji całkowicie zamkniętej nie nagrzewa się, przez co w cieniu pergoli panuje przyjemny chłód.

Pergola z zadaszeniem – galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności