Leżanka na taras

Leżanka na taras

Leżanka na taras to niewątpliwie przedmiot służący do rozpieszczania, uspokajania, wyciszania. W pełnym słońcu na wakacyjnym tarasie lub pod parasolem, kiedy pada jesienny deszczyk. Mebel ten przyda się nie tylko latem, ale już u progu wiosny czy wczesną jesienią, kiedy wspaniale jest się ułożyć w otwartym szeroko na nasze doznania ogrodzie. Wsłuchując się w dźwięki natury, czując delikatny wietrzyk na policzku i odpływając daleko poza horyzonty rzeczywistości. Leżanki tarasowe to meble wybitnie rekreacyjne. Ta ich funkcja zostaje szczególnie podkreślona, gdy mówimy o leżankach jako meblach do spa, do pensjonatów, do kawiarni i pubów z kawałkiem plaży czy ogrodu.

Aluminiowa leżanka na taras SEVILLA

leżanka na taras Sevilla

Meble na taras takie jak aluminiowa leżanka tarasowa Sevilla to synonim błogiego wypoczynku. W przypadku tej leżanki na taras na jakość ogrodowego wypoczynku wpływa m.in. regulowana wysokość oparcia. Dzięki temu leżankę tę ustawimy w pozycji, która w danej chwili jest dla nas najwygodniejsza. Leżanka na taras będzie zarazem rodzajem szezlonga, łóżka, ale też fotela czy krzesła. To mebel, który zmienia się wraz z tym, jak zmieniają się nasze potrzeby. W dodatku prezentujący się bardzo efektownie. Meble tarasowe nowoczesne to wyraz elegancji, którą niewątpliwie skrywają w sobie przedmioty wykonane z aluminium.

Leżanka Sevilla jest doskonale wyprofilowana, co docenimy korzystając z niej przez długie godziny, a przy tym nad wyraz stylowa. Umebluje każdy taras najczęściej na zasadzie uzupełnienia kompletu mebli. Bardzo często też leżanka tarasowa występuje zupełnie oddzielnie lub w zestawie ze stolikiem, z którym tworzy niezwykle użyteczny  komplet. Doskonały nie tylko na rozległy taras, ale też na mały balkon.

Stolik GRENADA jako dopełnienie leżanki na taras

leżanka na taras Sevilla ze stolikiem Grenada

Jeśli chodzi o pomysłowe stoliki ogrodowe, które sprawdzą się w roli dopełnienia tarasowej leżanki, to designerski stolik Grenada okaże się tutaj strzałem w dziesiątkę. Blat tego stołu wzmacnia grube szkło hartowane. Wpływa to nie tylko na użyteczność mebla, ale także na jego nowoczesną prezentację. Stolik Grenada przypomina nieco awangardowe dzieło, które warto dostawić do stylowej leżanki Sevilla. Meble te skomponują zestaw, który fantastycznie wyglądać będzie na futurystycznym niemalże tarasie w duchu minimalizmu, ale też na kamiennym tarasie widokowym ze schodkami prowadzącymi w głąb angielskiego ogrodu. Zestawy z leżankami aluminiowymi pasują do wielu kontekstów stylistycznych, na zasadzie zgodności formalnej lub atrakcji wynikającej z przeciwieństw.

 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2019 by Garden Space®

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności