Zestawy mebli ogrodowych

Zestawy mebli ogrodowych

Zewnętrzne aranżacje zaprojektowane według świeżych trendów znacznie wychodzą poza ramy tradycyjnego pojmowania ogrodów. Zadbane kompozycje wyselekcjonowanych roślin, oczka wodne, kamienne ścieżki i oświetlenie są tylko częścią pięknej scenerii, która rozpościera się za oknami. Dopełnieniem wizji przestrzeni, która pozwoli czerpać radość z przebywania na świeżym powietrzu, są zestawy mebli ogrodowych.

Zestawy mebli ogrodowych – co w trawie piszczy?

Nudne ławki i prowizoryczne meble wykonane z tworzyw sztucznych, których jakość pozostawiała wiele do życzenia, na zawsze odeszły do lamusa. Ich miejsce zajęły nowoczesne zestawy mebli ogrodowych, które wygodą i estetyką nie ustępują luksusowym kompletom salonowym. Na jakie modele szczególnie warto zwrócić uwagę, przygotowując się na otwarcie sezonu ogrodowego?

Na zdjęciu stoliki tarasowe

Rozkoszny relaks na huśtawce

Czy ktoś może oprzeć się pokusie relaksu na głębokiej, dużej huśtawce wypełnionej miękką poduszką? Jeden, niepozorny mebel ustawiony na tarasie wystarczy, aby przydomowa przestrzeń stała się nowym, ulubionym centrum wartościowego odpoczynku. Delikatne uczucie kołysania, wiatr przyjemnie muskający twarz, ciepłe promienie słońca i otoczenie kojącej, zielonej scenerii to pewny przepis na rozluźnienie po ciężkim, stresującym dniu. Zanim zdecydujesz się na kupno ekskluzywnej huśtawki, pamiętaj – to wciąga!

Na zdjęciu meble ogrodowe metalowe

Modułowe zestawy mebli ogrodowych na każdą okazję

Rozłożyste, komfortowe narożniki nie są już zarezerwowane tylko dla eleganckich salonów. Meble ogrodowe metalowe o modułowej budowie coraz częściej zdobią nowoczesne tarasy, stając się nieodłączną częścią modnej, niebanalnej aranżacji. Luksusowe sofy pozwalają na kreatywne dostosowywanie najbliższego otoczenia do chwilowych potrzeb. Kilka prostych ruchów wystarczy, żeby dwuosobowa kanapa przeistoczyła się w duży narożnik, który wygodnie ugości wszystkich znajomych podczas garden party. Nieodłącznym towarzyszem dla mebli modułowych są zgrabne stoliki tarasowe.  Stoliki ZUMM wykonane są z wytrzymałego aluminium, a blaty dodatkowo wzmocnione zostały szybami ze szkła hartowanego, dzięki czemu blat wytrzyma duże obciążenia i wysokie temperatury.  Szczególną uwagę  warto zwrócić na rozkładane modele – tak praktyczny mebel znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie!

Aluminiowe zestawy mebli ogrodowych do wielu stylizacji

Metal w nowoczesnej odsłonie –  to jest to, co lubi współczesna przestrzeń. Elegancja sama w sobie, która na każdy taras czy na patio trafi za sprawą eleganckich zestawów z aluminium. Meble tego typu odmieniają nasze ogrody, ale też wnętrza. Z powodzeniem bowiem nowoczesny komplet mebli metalowych umieścimy w nieszablonowo pomyślanym salonie czy w stylowym biurze. Okazuje się, że meble ogrodowe mogą stać się inspiracją także dla przemian wnętrzarskich. Tym bardziej, że obok ciekawej estetyki niosą też komfort i gwarantują stworzenie rewelacyjnego miejsca do wypoczynku czy do pracy. To przedmioty uniwersalne, które współczesność odkrywa jako elementy wielu stylizacji.

meble zewnętrzne

Naturalistyczny taras otoczony motywami z kamienia naturalnego? Metalowy zestaw doskonale się w takim miejscu zaprezentuje jako cząstka świata kultury i przemysłu. Jako przywołanie awangardy estetycznej. Albo szklana zabudowa, w której organizujemy zakątek do wypoczynku przez cały rok – tutaj także warto umieścić wytworny zestaw metalowy. Nadając mu mniej lub bardziej klasyczną oprawę. Wiele zależy od tego, na jakie dodatki się zdecydujemy. Cementowe donice ustawione koło narożnika czy może tradycyjne szklane wazony z rodzimymi kwiatami. Nowoczesne zestawy mebli ogrodowych zachęcają do tworzenia wielu stylizacji.

Klasyka i awangarda połączone w zestawach mebli ogrodowych

Zumm udowadnia, że uzgodnienie sprzeczności w ramach jednego projektu jest możliwe. Świadczą o tym aluminiowe sofy, fotele, krzesła, stoły. Będące wyrazem designerskich przedsięwzięć inspirowanych m.in. minimalizmem czy konstruktywizmem. Dedykowane oryginalnym aranżacjom. Ale też stanowiące wyraz dążenia do harmonii, do elegancji, do całkowitej zgodności kształtu i barwy. Klasyka i awangarda w ten oto sposób trafiają prosto do naszych ogrodów czy wnętrz.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności