Zestaw ogrodowy metalowy

Zestaw ogrodowy metalowy

Metal to materiał, który inspiruje dzisiejszych designerów na wiele sposobów. Powstają z niego rzeczy niezwykłe jak zestaw ogrodowy metalowy. Kompozycja efektownych przedmiotów, w pełni użytecznych i przy tym niezwykle pięknych. Nowatorskie odczytanie estetyki metalu zobaczymy właśnie we współczesnych ogrodach, do których w ten sposób wkrada się autentyczna sztuka. Nowoczesne meble metalowe bowiem projektuje się w odniesieniu do najciekawszych kierunków w sztuce XX wieku. Dzisiejsze aranżacje, zarówno te wnętrzarskie jak i te zewnętrzne, uwielbiają artystyczne interpretacje. Decydując się na zestaw ogrodowy z metalu, zbliżamy się do sztuki i pozostajemy w zgodzie z trendami stylistycznymi.

Niepowtarzalny zestaw ogrodowy metalowy LUGO Stone&Wood

zestaw ogrodowy metalowy Lugo Stone&Wood

Wysokogatunkowe aluminium użyte do stworzenia zestawu ogrodowego metalowego Lugo decyduje o jego niepowtarzalności (a także wytrzymałości). Jeśli do tego dodamy jeszcze atrakcyjne wzornictwo, to otrzymamy przedmioty na miarę estetyki XXI wieku. Stylowe, ale pozbawione przesadnej dekoracyjności. Piękne, ale niezawłaszczające przestrzeni, lecz podkreślające jej urok.

zestaw ogrodowy metalowy Lugo Stone&Wood

Zestawy ogrodowe, które w nowoczesny sposób prezentują metal, to przedmioty zasługujące na uwagę. Świadczy o tym m.in. zestaw ogrodowy metalowy Lugo, który jest designerskim popisem, zachowującym przy tym klasyczną wręcz elegancję. Te stylowe, szare meble staną się dominantą każdego miejsca. W fotelu Lugo spędzimy całe popołudnie lub romantyczny wieczór. Na sofie Lugo ułożymy się swobodnie i wygodnie, a stolik Lugo z szybą hartowaną z powłoką imitującą granit przyda się do postawienia filiżanki kawy czy szklanki z owocowym smoothie.

Zestaw ogrodowy metalowy PARMA Suns

zestaw ogrodowy metalowy Parma Suns

Jeśli zestaw ogrodowy z metalu, to również kolekcja Parma, czyli włoskie klimaty i inspiracje za progiem domu. W rozkosznym ogrodzie, w którym wyczarujemy taki komplet, jaki najbardziej nam jest w danej chwili potrzebny. Taką właśnie możliwość zapewniają mobilne elementy mebli Parma. Zestawy tarasowe, które poddają metal interpretacji, to przykład artyzmu, który wprowadzić warto nie tylko na taras, ale do wybranego miejsca w ogrodzie i nie tylko. Komplet metalowy Parma sprawdzi się bowiem także w przestrzeni restauracyjnej czy kawiarnianej. Idealnie umebluje również wnętrze. Tym, co go niewątpliwie wyróżnia, są pomysłowe półeczki oraz dwuczęściowy stolik. Całość została zaprojektowana tak, że konstrukcja zdaje się unosić w powietrzu. Metalowa rama jakby obrysowuje powietrze i unosi duże poduszki, na których naprawdę chce się usiąść na dłużej.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności