Leżanka tarasowa – wygoda w przestrzeni wypoczynkowej

Leżanka tarasowa – wygoda w przestrzeni wypoczynkowej

Wśród licznych mebli ogrodowych, leżanka tarasowa jest dzisiaj jednym z najchętniej wybieranych elementów. Kupujący stawiają na wysoką funkcjonalność, ale również elegancki design mebli. Leżanka tarasowa może stanowić element większej kolekcji lub też być samodzielnym meblem, który umieścimy w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie. Leżanka umożliwi nam wygodny odpoczynek blisko natury i sprawi, że lato stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Leżanka tarasowa MURCIA – minimalizm i wygoda w jednym

Zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jeszcze nigdy nie było tak proste – wybór mebli jest praktycznie nieograniczony. Szukając mebli odpowiadających najnowszym trendom, wybierzmy elementy trwałe, ale i eleganckie. Leżanka tarasowa MURCIA doskonale wpisuje się w te oczekiwania. Dodatkowo mebel ten sprawi, że chętniej przebywać będziemy blisko natury i słońca. Jak to możliwe?

leżanka tarasowa Murcia

Leżanka tarasowa MURCIA to produkt doskonale wpisujący się we współczesne oczekiwania klientów. Jest ona lekka, zaprojektowana z dbałością o najmniejsze detale, trwała. Taki leżak tarasowy wykorzystamy zarówno w ogrodach, jak i na tarasach, zapewniając sobie komfort oraz możliwość wypoczynku, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Leżanka MURCIA zachwyca wyglądem: projektanci postawili na proste linie oraz brak zdobień: leżanka taka doskonale wpisze się w przestrzenie zaaranżowane w sposób nowoczesny. Mebel ten wykonano z trwałych materiałów: stelaż stworzony jest z lekkiego aluminium malowanego proszkowo, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci oraz korozją. Niska waga aluminium sprawia, że przenoszenie leżaka z miejsca na miejsce nie jest kłopotliwe. Uwagę zwraca wypełnienie mebla – projektanci wykorzystali gęsto plecionką siatkę polietylenową, dopasowaną kolorystycznie do stelaża. Materiał ten jest niezwykle odporny na ścieranie, wnikanie kurzu, wilgoć. Siatka oferuje pewien stopień elastyczności, więc użytkownik może liczyć na wygodę podczas odpoczynku. Dodatkowym atutem tego mebla jest możliwość regulacji zagłówka – w ten sposób leżanka pozwoli na wygodne czytanie, opalanie się czy drzemanie w cieniu parasola.

CORDOBA – ekskluzywna leżanka tarasowa blisko domu

Współcześnie meble ogrodowe projektowane są w taki sposób, aby cieszyć oczy, gwarantować wygodę i zmieniać estetykę przestrzeni. Ekskluzywne meble ogrodowe pozwolą na zaprojektowanie oryginalnego ogrodu czy tarasu, który stanie się ulubionym miejscem wypoczynkowym dla nas i naszych bliskich. Elementem, którego nie może zabraknąć na tarasie czy na balkonie jest leżanka tarasowa CORDOBA. Czym wyróżnia się ona na tle innych mebli?

leżanka tarasowa Cordoba

Wypoczynek blisko natury i słońca to świetny sposób na relaks i podładowanie wewnętrznych akumulatorów. Szukając ciekawych inspiracji na miejsce wypoczynkowe blisko domu, warto zwrócić uwagę na leżaki ogrodowe. Lekkie, wygodne i stworzone z trwałych materiałów leżaki staną się idealnym rozwiązaniem do stref wypoczynkowych i pozwolą na korzystanie z uroków lata. Leżanka CORDOBA doskonale wpisuje się w najnowsze trendy i może być wykorzystana zarówno na tarasach aranżowanych w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Uwagę przyciąga jej elegancja – projektanci postawili na prostotę oraz ciekawe dodatki. Leżanka tarasowa CORDOBA opiera się na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo, zabezpieczonym przed wilgocią, korozją czy odkształcaniem. Dzięki zastosowaniu aluminium mebel ma niską wagę, co niebagatelnie wpływa na komfort podnoszenia, przenoszenia. Wypełnienie leżanki tworzy trwała i elastyczna siatka polietylenowa. Gęsty splot sprawia, że tworzywo to jest zabezpieczone przed przecieraniem czy wnikaniem kurzu. Uwagę zwracają podłokietniki zdobione wstawkami z drewna tekowego. Stanowią one ciekawy kontrast kolorystyczny! Prezentowana leżanka tarasowa posiada regulowany zagłówek, co pozwoli na dopasowanie parametrów mebla do aktualnych potrzeb.

Wyjątkowa leżanka tarasowa ALTEA

Lekka, funkcjonalna i elegancka – tak w skrócie można opisać największe zalety leżanki tarasowej ALTEA. Leżanka idealnie uzupełni przestrzeń, stając się elementem większego zestawu, lub też będąc samodzielnym meblem na tarasie czy balkonie.

leżanka tarasowa Altea

Leżanka tarasowa ALTEA to propozycja idealna na lato – wygodna leżanka ogrodowa pozwoli nam na relaks w wolnych chwilach i sprawi, że lato będzie jeszcze piękniejsze. Atutem tego mebla jest bez wątpienia jego budowa: projektanci postawili na trwałe materiały i tworzywa, dzięki czemu leżanka będzie cieszyć nasze oczy przez szereg lat. Niska waga mebla to zasługa zastosowania lekkiego aluminium. O wygodę zadba wypełnienie leżaka wykonane z elastycznej siatki z tworzywa syntetycznego.

Leżanka tarasowa – galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności