Leżaki do ogrodu

Leżaki do ogrodu

Namiastka słonecznej, andaluzyjskiej plaży na własnym podwórku? Nowoczesne leżaki do ogrodu sprawią, że nad Twoim domem rozbłyśnie gorące, hiszpańskie słońce! Aby przeżywać błogie chwile relaksu w pięknej, naturalnej scenerii, nie musisz przemierzać świata wzdłuż i wszerz. Odrobina kreatywności i nowoczesne meble ogrodowe to mieszanka wybuchowa, dzięki której codziennie będziesz mógł odbywać pasjonujące podróże.  

Leżaki do ogrodu – chwila tylko dla Ciebie

Co zrobić, aby na chwilę oderwać się od rzeczywistości i odpocząć na łonie natury? Wystarczy wyjść przed dom, rozłożyć się na leżaku ogrodowym, zamknąć oczy i delektować się ciepłem promieni słonecznych delikatnie tańczących na twarzy… Leżaki do ogrodu to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w kolekcji żadnego miłośnika lenistwa na świeżym powietrzu. Jeśli nie jesteś szczęśliwym posiadaczem ogrodu, nie musisz rezygnować z małych przyjemności. Zgrabny mebel sprawdzi się również na balkonie – designerskie meble ogrodowe przeistoczą każdą, nawet małą przestrzeń w luksusowy, podniebny ogródek.

Trendy w ogrodzie

Leżaki ogrodowe z kolekcji ZUMM to najlepszy przykład na to, że estetyka może iść w parze z funkcjonalnością. Podczas procesu projektowania mebli, żaden krok nie jest przypadkowy. Suma przemyślanych w najmniejszym stopniu detali składa się na perfekcyjną całość, która cieszy oko i rozpieszcza mięśnie. Atutem leżaków o płynnej linii jest regulowana wysokość oparcia oraz wbudowane kółka. Kiedy znużony opalaniem w intensywnym słońcu zechcesz schłodzić się w cieniu, wystarczy podnieść oparcie i przestawić leżak, aby w pozycji półsiedzącej poczytać czasopismo albo wypić orzeźwiający napój.

Leżaki ogrodowe, których nie naruszy czas

Leżaki na kółkach marki ZUMM wykonane są z niezawodnego aluminium – wysokogatunkowego metalu, który wprowadza do ogrodów całkiem nową jakość. Odporne tworzywo nie tylko zachwycająco prezentuje się na tle ogrodowej zieleni, ale również skutecznie opiera się działaniu czynników zewnętrznych.  Możesz mieć pewność, że ulubiony metal zachowa nieskazitelną strukturę pomimo kontaktu z deszczem, śniegiem, promieniowaniem UV oraz skrajnymi temperaturami. Nie musisz zaprzątać sobie głowy impregnacją i zabezpieczaniem leżaków – meble z aluminium  mogą spędzić całą zimę na zewnątrz.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności