Leżaki na kółkach

Leżaki na kółkach

Z całą pewnością leżaki na kółkach to meble ogrodowe, które od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Znajdziemy je w różnych częściach ogrodu. Na perfekcyjnym tarasie łączącym świat zewnętrzny z przytulnymi wnętrzami. Na uroczej werandzie, z której po schodkach zejdziemy do tajemniczego ogrodu. Nad basenem, ustawione pod rozległymi parasolami ogrodowymi. W zacisznym miejscu, w którym nikt nas nie znajdzie, kiedy będziemy potrzebowali chwili tylko dla siebie. Leżaki na kółkach nie są przypisane do jednego miejsca i możemy je przestawiać tam, gdzie w danym momencie okazują się najbardziej potrzebne.

Dynamiczne leżaki na kółkach

Dynamika życia współczesnego powoduje, że stawiamy na równie dynamiczne i wielofunkcyjne przedmioty. Takie właśnie jak nowoczesne leżaki na kółkach, które z łatwością przestawimy, aranżując taki zakątek ogrodowy, jakiego potrzebujemy. Miejsce do rozmowy przy kawie, w cieniu wiekowego solitera. Czytelnię urządzoną w zabudowie szklanej. Ogrodowe SPA, w którym spotkamy się z córką, żeby zrelaksować się podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Meble do spa, także do tego w pełni profesjonalnego, to przecież głównie leżaki oraz małe stoliki.

meble do spa

Z nowoczesnymi leżakami na kółkach dostosujemy przestrzeń do naszych osobistych potrzeb, zmieniających się co chwila, jak obraz ogrodu. To przedmioty, które doskonale wpisują się we współczesny styl bycia i myślenia o miejscu do życia. O otwartości na różnorodne doznania. O przenikaniu się rożnych stref życia, jak: praca, rodzina, wypoczynek, hobby.

Piękno aluminiowych leżaków na kółkach

Metalowe meble do ogrodu niejednokrotnie wprawiają nas w zachwyt. Także aluminiowe leżaki na kółkach prezentują się bardzo interesująco od strony swojego designu. Odrobinę surrealistycznie, jakby wzięto je ze słonecznego obrazu, na którym promiennie żółta plaża dotyka brzegów błękitu morskiego. Minimalistycznie, jakby projektowano je z myślą o czystej i niczym niezakłóconej formie. Konstruktywistycznie, jakby dążono do podkreślenia piękna samej konstrukcji.

metalowe meble do ogrodu

Kolorystyka aluminiowych leżaków na kółkach

Aluminiowe leżaki na kółkach to nie tylko przedmioty wielofunkcyjne, praktyczne i wygodne. To także rzeczy designerskie. Głównie ze względu na to, że stanowią efekt pracy artystycznej. Dlatego idealnie wystylizują każdy zakątek ogrodowy w kierunku awangardy, futuryzmu, minimalizmu. Także poprzez swoją szarą kolorystykę, która obecnie jest bardzo modna, zarówno jeśli chodzi o stylizacje wnętrzarskie jak i ogrodowe.

Kompozycje z mebli w szarej tonacji aluminium zaprezentują się nad wyraz nowocześnie na każdym tarasie, który w dyskretny sposób nawiązywać ma do kulturowej symboliki i jej przemian. Leżaki na kółkach w nieoczywisty sposób odsyłają do mebli warsztatowych, które stanowią bazę dla postindustrialnych aranżacji we wnętrzu i w ogrodzie.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności