Zestaw na balkon

Zestaw na balkon

Jaki zestaw na balkon jest godny uwagi? Taki, który zmienia zwykły balkon w przytulny i stylowy salon czy w niekonwencjonalną jadalnię. Taki, który umożliwia jednym wręcz ruchem poszerzenie strefy domowej i otwarcie wnętrz na świat. W tej roli na pewno doskonale sprawdzą się gotowe zestawy mebli aluminiowych oraz pojedyncze meble, z których można samodzielnie stworzyć komplet pasujący do konkretnego balkonu. Biorąc pod uwagę wszelkie czynniki praktyczne i reprezentacyjne, aluminiowe meble balkonowe to coś, na co naprawdę warto zwrócić uwagę. Umeblujmy nimi balkon wygodnie, kompleksowo, nowocześnie i pomysłowo. Zapewniając sobie więcej miejsca do szczęśliwego bycia w codzienności.

Zestaw na balkon VIGO

Zestaw na balkon BARCELONA

Meble balkonowe z metalu to propozycja, której nie sposób przeoczyć, przyglądając się nowoczesnym meblom zewnętrznym. Widać w nich artystyczną koncepcję realizowaną ze starannością i z konsekwencją. Dzięki temu meble te, takie jak meble ogrodowe Barcelona, budują niezwykłość każdego balkonu, ale też tarasu, patio czy nawet pomieszczenia. Jeśli na balkonie mamy trochę więcej miejsca, to warto zaaranżować go zestawem na balkon w metalowej odsłonie, jaką reprezentuje zjawiskowa Barcelona.

Zestaw na balkon BARCELONA

Wyjątkowy zestaw na balkon

Meble te sprawdzą się w wielu miejscach i kontekstach stylistycznych. Także jako zestaw na balkon  – zarówno ten prywatny i traktowany jako osobiste królestwo dobrego stylu i wymarzonego relaksu, jak i na ten firmowy stanowiący rodzaj chilloutowej strefy dla pracowników czy rodzaj przestrzeni do spotkań z klientami. Zestaw balkonowy taki jak Barcelona ma wymiar uniwersalny. Współtworzy go atrakcyjny design oraz sam układ mebli, czyli: fotel Barcelona, sofa dwuosobowa Barcelona lewa i prawa, element środkowy i narożny Barcelona, stolik Barcelona.

Krzesło ogrodowe ELOS Suns jako część zestawu na balkon

Zestaw na balkon z krzesłami ELOS

Wybierając meble na balkon, bardzo często ograniczają nas same warunki przestrzenne. Wówczas dobrze jest skomponować autorski zestaw mebli na balkon. Taki, który perfekcyjnie dostosujemy do danego miejsca. W realizacji podobnego przedsięwzięcia pomogą na pewno niezwykle ustawne krzesła ogrodowe Elos z kolekcji Suns. Meble te umożliwią zagospodarowanie nawet małego balkonu, na którym zorganizujemy kącik kawowy. Wystarczą dwa stylowe i wygodne krzesła Elos dostawione do stolika metalowego, żeby powstała urocza kawiarenka w balkonowej wersji. Jeśli na balkonie mamy więcej miejsca, to wykorzystując kilka krzeseł Elos i duży stół ogrodowy, zaaranżujemy tam rewelacyjną jadalnię.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności