Jaki powinien być nowoczesny stół do ogrodu?

Jaki powinien być nowoczesny stół do ogrodu?

Kiedy tylko robi się nieco cieplej, a już na pewno w pełni rozkosznego lata, większość spotkań domowych przenosi się do wspaniałego ogrodu. Przychodzimy tam nie tylko na chwilkę, żeby wypić mrożoną kawę albo porozmawiać przez telefon w cieniu drzew – ale żeby wyrwać się na dłużej z dusznej rzeczywistości do kojącej przestrzeni. W ogrodzie lubimy rozsiadać się godzinami – zwłaszcza przy stole, przy pysznych potrawach, które łączą wszystkich. Żeby ogrodowe życie rozkwitło tysiącem emocji i impresji, niezbędny jest nowoczesny stół do ogrodu, który udoskonali każde miejsce.

W kierunku artyzmu i awangardy

Jeśli chodzi o estetykę dzisiejszych ogrodów i przedmiotów im dedykowanym – to czerpie się z propozycji sztuki współczesnej. Sięga się do tradycji projektowania i myślenia o rzeczy – jako o pięknym konstrukcie, którego doskonałości nie wolno zasłaniać dekoracyjnością. Ornamenty przecież burzą czystą formę. Rozpraszają i odwracają uwagę od tego, co w przedmiocie najważniejsze – od istoty samej konstrukcji. Dlatego awangardowe stoły do ogrodu są minimalistyczne – szlachetne w sposób elementarny.

Stół aluminiowy VIGO

Nowoczesny stół do ogrodu i minimalizm

Designerski stół ogrodowy oparty na zasadzie minimalizmu sprawdzi się w różnych przestrzeniach. Doskonale oczywiście zaprezentuje się w miejscu o podobnym charakterze, gdzie zamiast nadmiaru wybiera się prostotę formy i koloru. Gdzie nie przesadza się z detalami i z różnorodnością, także roślinną. Gdzie urodę kształtu łączy się z idealnym materiałem. Gdzie niczego nie jest za dużo – wręcz przeciwnie, panuje minimalistyczna zgodność wszystkich elementów budujących gładką całość.

Stół OVIEDO - STONE&WOOD

Awangardowe stoły aluminiowe

Wyrafinowana propozycja – awangardowe stoły aluminiowe. Prezentują się interesująco i zachwycająco. Jakby zostały stworzone do nowoczesnego ogrodu z pomysłem. Są tak eleganckie i perfekcyjnie wykonane, że z powodzeniem mogłyby dekorować także wnętrza. Nie tylko zapewniają świetne użytkowanie, ale również wyrafinowaną przemianę i prezentację. Zmieniają bowiem miejsce, w którym je ustawimy, w nowoczesną galerię sztuki, otwartej szeroko na cały świat.

Na takim stole każda położona rzecz zaprezentuje się ciekawie i efektownie. To, co na nim ustawimy zależy już tylko od naszej pomysłowości. Sam stół aluminiowy stanowi rewelacyjną oprawę dla zastawy, kwiatów, świeczek. 

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności