Taras zadaszony – aranżacje nowoczesnej przestrzeni wypoczynkowej

Taras zadaszony – aranżacje nowoczesnej przestrzeni wypoczynkowej

Nie ma lepszego miejsca na letni wypoczynek blisko domu niż taras zadaszony – aranżacje na taką przestrzeń stworzymy bez trudu, wykorzystując nowoczesne meble ogrodowe i dodatki. Taras zadaszony może być przestrzenią dopasowaną do wielu potrzeb – to doskonała strefa do podejmowania gości, jak również miejsce, gdzie możliwy jest odpoczynek w gronie rodziny czy z książką w ręku. Jakie elementy pozwolą zaaranżować nowoczesny, zadaszony taras?

Taras zadaszony MARANZA – aranżacje w stylu nowoczesnym

taras zadaszony aranżacje - pergola Maranza

Nowoczesna pergola MARANZA jest nie tylko funkcjonalną konstrukcją, która pozwoli na zacienienie miejsca wypoczynkowego. Metalowe pergole precyzyjnie wyznaczają przestrzeń do relaksu, pozwalają na uzupełnienie przestrzeni i na organizowanie czasu blisko natury! Pergola MARANZA pozwoli spełnić marzenia o idealnym miejscu wypoczynkowym przy domu. Pergola oparta jest na aluminiowych elementach malowanych proszkowo, a montaż ułatwia modułowa konstrukcja. Uwagę zwraca dach pergoli, wykonany z aluminiowych listew – mogą one obracać się wokół własnej osi, przez co użytkownik decyduje o tym, jak wiele światła słonecznego wpada pod pergolę.  Pergola metalowa MARANZA pozwoli stworzyć niebanalny taras zadaszony – aranżacje takie przyciągną wzrok i sprawią, że przestrzeń przydomowa stanie się letnim przedłużeniem salonu!

Taras zadaszony – aranżacje, które podniosą komfort

taras zadaszony aranżacje - pergola Maranza

Aby zapewnić sobie więcej prywatności pergolę MARANZA można uzupełnić o dodatkowe elementy. Roleta boczna MARANZA sprawi, że miejsce wypoczynkowe chronione będzie przed podmuchami wiatru i spojrzeniami sąsiadów. Roleta taka wykonana jest z trwałych materiałów zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Chronią one przed silnym słońcem i zapewnią wyższy poziom wypoczynku.

Uzupełnij taras zadaszony o wygodny komplet mebli!

Szukając mebli ogrodowych, które uzupełnią nowoczesną przestrzeń tarasu, warto wybrać meble aluminiowe na taras. Wśród rekomendowanych kolekcji często wymienia się komplet PARMA, czyli nowoczesne meble modułowe, które zapewnią wysoki komfort i podkreślą piękno otoczenia. Kolekcja PARMA uzupełniona jest o dwa wygodne stoliki kawowe, uwagę zwracają wstawki z naturalnego, tekowego drewna.

Taras zadaszony z pergolą PERARA – aranżacje oryginalnej przestrzeni wypoczynkowej

taras zadaszony aranżacje - pergola Perara

Zaprojektowanie idealnej przestrzeni wypoczynkowej umożliwi także pergola PERARA – konstrukcja pergoli zachwyca elegancją i sprawia, że taras nabiera wyjątkowej oprawy. Pergola PERARA zaprojektowana została z myślą o potrzebach użytkowników: zastosowane materiały skutecznie opierają się zmiennym warunkom pogodowym oraz płowieniu, konkretne elementy pozwalają na lepszy wypoczynek. Projektanci zadbali o najmniejsze detale! Konstrukcja pergoli posiada wbudowaną rynnę dachową, która pozwala na szybkie odprowadzanie wody deszczowej poza obręb tarasu. Praktyczny dach pozwoli na regulowanie ilości światła wpadającego na taras. Dach w pozycji zamkniętej nie nagrzewa się i pozwala na odpoczynek w komfortowym cieniu, nawet w czasie upalnych dni.

taras zadaszony aranżacje - meble Lugo

Uzupełnieniem pergoli PERARA może być wypoczynek ogrodowy, który pozwoli na podejmowanie gości i bliskich na świeżym powietrzu. Oryginalną propozycją jest komplet LUGO, który zachwyca ponadczasową elegancją oraz wysoką funkcjonalnością. LUGO to meble modułowe – oznacza to, że elementy kompletu mogą być wykorzystywane osobno lub też łączone w obszerną sofę narożną. Komplet mebli LUGO to niebanalna propozycja na taras zadaszony – aranżacje z meblami modułowymi świetnie wpisują się w nowoczesny taras ogrodowy. W cieniu pergoli ustawić można także obszerny stół z krzesłami i stworzyć w ten sposób letnią jadalnię blisko domu!

Taras zadaszony – aranżacje i galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności