Artystyczne meble metalowe

Artystyczne meble metalowe

Współczesny design wymyka się sztywnym regułom i definicjom. W modnych aranżacjach prezentowanych na łamach pism wnętrzarskich wciąż dominuje minimalizm, jednak chłód oszczędnych form przełamują ciekawe dodatki ocieplające wnętrze i nadające całości indywidualnego charakteru. To właśnie one sprawiają, że dana aranżacja jest tak niepowtarzalna i wyjątkowa. Projektując wymarzony ogród, przestrzeń kojącego odpoczynku i rozrywki dla całej rodziny, warto dać upust swojej fantazji i stworzyć aranżację odzwierciedlającą naszą osobowość. Wzbogacając swój ogród o artystyczne meble metalowe, zrealizujesz każdą twórczą wizję i tchniesz nowe życie w przydomową przestrzeń.

Piękno wyrażone w prostocie

Najpiękniejsze kompozycje tworzy sama natura. Płynne, faliste linie, rozłożysta paleta intensywnych, soczystych barw, jedwabiste płatki kwiatów tworzą delikatny, pełen uroku krajobraz, który ewoluuje na naszych oczach wraz ze zmianami pór roku. Przeciwwagą dla naturalnych kompozycji są meble tarasowe wykonane z chłodnego metalu. Surowa, prosta konstrukcja kontrastuje z nieokiełznaną naturą, tworząc nieoczywiste i nietuzinkowe połączenie. Artystyczne meble tarasowe harmonijnie łączą w sobie niezwykłą estetykę z praktyczną funkcjonalnością. Każdy model z szerokiej kolekcji jest najlepszym dowodem na to, że wyszukane ozdobniki nie są niezbędne, aby uzyskać dekoracyjny efekt. Cały urok krzeseł, foteli, stołów i huśtawek zawiera się w symetrii, subtelnym minimalizmie i prostych kątach.

Na zdjęciu meble na balkon

Artystyczne meble ogrodowe – własny  tajemniczy ogród

Roślinność, wygodne meble i wysmakowane dodatki mogą stworzyć w ogrodzie zachwycają kompozycję w prawdziwie bajkowym stylu. Jeśli chcesz, aby każda wizyta w ogrodzie była niezwykłą podróżą w tajemniczy, oderwany od szarej rzeczywistości świat, odejdź od schematów! Warto przełamać monotonną kompozycję o niebanalne detale, takie jak lustra. Wydawać by się mogło, że szklane tafle nie sprawdzą się na wolnej przestrzeni, jednak designerzy w swoich projektach udowadniają, że ogrody to dla luster miejsce idealne. Duża tafla, ustawiona przy oczku wodnym lub wbudowana we fragment ogrodzenia, nada całości niezwykłej głębi i sprawi, że zewnętrzna przestrzeń stanie się atrakcyjnym i niezwykle efektownym centrum odpoczynku.

Na zdjęciu meble tarasowe

Meble nie tylko do ogrodu

Praktyczne meble z metalu znajdą zastosowanie nie tylko w ogrodach i na tarasach, ale również na balkonach. Tam, gdzie metraż skutecznie ogranicza pole do popisu, warto postawić na designerskie huśtawki lub zestawy składające się z niewielkiego stolika i dwóch krzeseł. Stylowe i odporne meble na balkon pozwolą Ci zauważyć wielki potencjał nawet w małym balkonie.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności