Taras nowoczesny

Taras nowoczesny

Stworzenie funkcjonalnego i nowoczesnego tarasu, na którym chętnie będziemy odpoczywać, to spore wyzwanie. Konieczne jest wybranie odpowiednich mebli i dodatków, które nie tylko będą tworzyć spójną całość, ale i sprawią, że my sami poczujemy się w tym miejscu komfortowo. Taras nowoczesny powinien odznaczać się przede wszystkim innowacyjnymi tworzywami i designem. Jakie meble i dodatki wybrać, aby nadać mu wyjątkowego charakteru?

Taras nowoczesny i niebanalny dzięki meblom Parma!

Doskonałym połączeniem nowoczesnego sznytu oraz klasycznych dodatków jest komplet Parma z kolekcji Suns. Metaliczne elementy połączono harmonijnie z ciepłymi wstawkami z drewna, aby stworzyć piękne meble, doskonałe na każdy taras. Wraz z projektami mebli z serii Parma ich twórcy chcieli przenieść na nasz polski grunt nieco włoskiej finezji. Podczas odpoczynku na wygodnej sofie czy fotelach Parma możemy myślami przenieść się na północ Włoch, gdzie czekają na nas słońce i wspaniałe widoki.

Nowoczesny taras w wydaniu modułowym

taras nowoczesny

Komplet inspirowany włoskim stylem daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni tarasu. Zestaw Parma składa się z mobilnych elementów, które możemy dowolnie łączyć, tworząc zestawy dopasowane do aktualnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę także na materiały: meble na taras z kolekcji Parma wykonane są z tworzyw odpornych na wilgoć, zmienne warunki atmosferyczne oraz na silne promieniowanie UV.

Zestaw Lugo – stwórz taras nowoczesny w mgnieniu oka!

Taras nowoczesny

Nowoczesny taras potrzebuje odpowiedniej oprawy – wykorzystując komplet Lugo z kolekcji Stone&Wood stworzymy przestrzeń o olbrzymim potencjale! Modułowa budowa kompletu Lugo sprawi, że możliwe stanie się elastyczne operowanie przestrzenią. Wypoczynek w samotności? A może spotkanie w większym gronie? Dzięki meblom Lugo uda się aranżować przestrzeń tak, jak tego aktualnie potrzebujemy.

Taras nowoczesny

Meble Barcelona na nowoczesnym tarasie

Taras nowoczesny

A gdyby tak móc w jednej chwili przenieść się w wybrane miejsce na świecie? Meble Barcelona ułatwią to zadanie! Inspirowane stylem hiszpańskiej stolicy sofy oraz fotele pozwolą myślami przenieść się do tego słonecznego i pięknego miasta. Utrzymane w jasnych kolorach meble na taras Barcelona pozwolą na stworzenie pięknej i eleganckiej przestrzeni bez wielkiego nakładu pracy. Tę wykonali sami projektanci – stworzyli meble wygodne, trwałe oraz dostosowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności