Krzesło ogrodowe aluminiowe

Krzesło ogrodowe aluminiowe

Jeszcze do niedawna wygoda i estetyka mebli do ogrodu pozostawiały wiele do życzenia. W polskich ogrodach przeważały nieciekawe kompozycje, wśród których dominowały zestawy prostych drewnianych mebli lub prowizoryczne modele z tworzywa sztucznego. Współczesny styl życia wykształcił jednak trend, który stawia zewnętrzne przestrzenie na równi z wnętrzem domu. Nowoczesne ogrody są zachwycającą przestrzenią, na której przenikają się różnorodne sfery życia – towarzyska, prywatna i rodzinna. Ogrody to rekreacyjne strefy, gdzie bawimy się, odpoczywamy i celebrujemy lato dokładnie tak, jak lubimy. Definicja pięknego ogrodu dla każdego może brzmieć inaczej, jednak tym, co łączy wszystkie wizje jest funkcjonalizm. Pozornie proste krzesło ogrodowe aluminiowe stanie się ukoronowaniem Twojej przestrzeni. W czym tkwi jego siła?

Krzesło ogrodowe aluminiowe – godny następca fotela

Krzesło ogrodowe aluminiowe ZUMM to poważny konkurent dla foteli ogrodowych. Niech nie zwiedzie Cię nieskomplikowana konstrukcja – każdy element małych dzieł sztuki użytkowej, jakim niewątpliwie są nasze krzesła aluminiowe, jest dokładnie przemyślany i dopieszczony w najmniejszym szczególe. W surowej konstrukcji zawarte są wszystkie idee nowoczesnego wzornictwa – lekkość, subtelny i delikatny wdzięk, redukcja niepotrzebnych ozdobników na rzecz maksymalnej funkcjonalności.  Wygodne podparcie i wyprofilowanie krzeseł wręcz zapraszają, aby odetchnąć w kojącym cieniu i wsłuchać się w otaczającą z każdej strony naturę. Zderzenie chłodnego, metalicznego wykończenia z ogrodową zielenią zaowocowało niebanalnym duetem, który zaskakuje i przyciąga wzrok.

Krzesło ogrodowe aluminiowe – piękny ogród bez wysiłku

Masywne i toporne meble z żeliwa, wykończone żłobieniami i wypukłościami, raz na zawsze odeszły do lamusa, ustępując miejsca krzesłom i stołom z innowacyjnego tworzywa. Zestawy ogrodowe z aluminium są niewymagającym wyposażeniem, które mimo braku konserwacji i pielęgnacji nie traci swojego uroku i właściwości. Odporne na działanie warunków atmosferycznych, może latami zdobić ogrody i tarasy bez obaw, że pojawi się na nich rdza czy pęknięcia. Co więcej, czyszczenie mebli nie stanowi najmniejszego problemu – wystarczy przetrzeć stolik czy krzesło ogrodowe aluminiowe wilgotną ściereczką, aby mebel odzyskał nieskazitelny wygląd.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności