Stoliki ogrodowe metalowe

Stoliki ogrodowe metalowe

Metal to materiał, który w ostatnich latach zostaje obdarzony szczególnym znaczeniem. Świadczą o tym również stoliki ogrodowe metalowe, które prezentują się niczym przedmioty artystyczne. Także wówczas gdy przypominają projekty minimalistycznie ukierunkowanej wyobraźni, która opiera się na redukcji detali, na odsłonięciu piękna konstrukcji, na ujednoliceniu formalnym i kolorystycznym. Nowoczesne stoliki z metalu bowiem wyglądają niejednokrotnie jak obiekty do oglądania, jak eksponaty z galerii sztuki współczesnej. Ten oryginalny design nie pozbawia tych mebli ich użyteczności. Są jak najbardziej funkcjonalne i na wiele sposobów wykorzystywane w codziennej egzystencji ogrodowej.

inspiracje ogrodowe

Funkcjonalne stoliki ogrodowe metalowe

Stoliki ogrodowe z metalu przydadzą się niemal wszędzie. Uzupełnią perfekcyjnie meble tarasowe składające się z sofy, narożnika, fotela. Stolikami ogrodowymi metalowymi umeblujemy komfortowy taras, gdy dostawimy je do wybranego przez nas kompletu wypoczynkowego. Jaki efekt wówczas powstanie? Oczywiście efekt salonowej wygody i klimatu, przytulności, której doznać można nie tylko we wnętrzu, lecz również w miejscu doskonale otwartym na świat.

meble tarasowe

Stoliki ogrodowe z metalu idealnie urządzą salon, patio, werandę, strefę przy basenie czy przy relaksacyjnym wodospadzie. Niezastąpione okażą się także w mniejszych zakątkach, jak balkon czy zacisze pod pergolą. Wystarczy dostawić do stolika optymalnie wyprofilowaną leżanką, żeby powstał zestaw marzeń – zestaw do wymarzonego wypoczynku w miejscu, które w danej chwili najbardziej nas pociąga. Metalowe stoliki do ogrodu są lekkie, więc bez trudu przeniesiemy je tam, gdzie akurat pragniemy zaaranżować przyjemny zakamarek. Inspiracje ogrodowe w tym zakresie wydają się nieograniczone.

Metalowe stoliki ogrodowe jak stolik GRENADA

Awangardowy stolik Grenada z szybą z hartowanego szkła, ze stelażem wykonanym z proszkowo powlekanego aluminium – to oczywisty przykład designerskiej i funkcjonalnej perfekcji. Mebel ten jest całkowicie odporny na rdzę, lekki, ustawny i jakże wygodny w użytkowaniu. Sprawdzi się jako rodzaj wygodnej podkładki, która przyda się w niezliczonych sytuacjach w ogrodzie. Kiedy urządzimy sobie dzień z lekturą na tarasie, gdy zaprosimy gości na grilla, gdy zaparzymy pyszną kawę i w spokoju zechcemy ją wypić na balkonie.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności