Piękny taras

Piękny taras

Jakie słowa najlepiej zdefiniują piękny taras? Na zachwycającą kompozycję składa się wiele elementów – kwiaty kwitnące feerią barw, dające błogi cień drzewka, równo przycięty trawnik, uporządkowane rabaty oraz fontanny i oczka wodne przełamujące zieloną scenerię. Ale czy zadbana roślinność wystarczy, aby stworzyć urzekającą aranżację, która pozwoli nam odprężyć się i wszystkimi zmysłami chłonąć letnią, beztroską atmosferę? Nieodłączną częścią ogrodowej mozaiki są meble i dodatki, dzięki którym przydomowa sceneria będzie nie tylko cieszyć oczy, ale również praktycznie służyć domownikom i gościom.

Piękny taras

Piękny taras z meblami z aluminium

Jakie meble pomogą Ci stworzyć piękny taras? Szukając idealnego wyposażenia, warto przyjrzeć się bliżej trendom panującym w architekturze. Od kilku sezonów w modnych aranżacjach rządzi minimalizm. W ogrodzie nie może być inaczej! Proste bryły pozbawione zbędnych ozdobników, stonowane kolory i lekkie formy w naturalnej scenerii prezentują się wyjątkowo imponująco. Meble aluminiowe z kolekcji ZUMM trafnie wpisują się w obowiązujące w designie kanony. Marzysz o stworzeniu tuż za progiem domu zewnętrznej jadalni, której sercem będzie duży, rozkładany stół? A może nade wszystko cenisz elegancję i szyk, które zaklęte są w ekskluzywnych kanapach o modułowej budowie? Niezależnie od tego, jak dla Ciebie brzmi definicja pięknego tarasu, możesz mieć pewność, że kolekcja ZUMM przekuje w rzeczywistość każdą wizję. Na szczególną uwagę zasługuje linia SUNS, w której wykorzystany został nietypowy materiał – sznurek. Mocna, odporna na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne lina propylenowa nadaje krzesłom i kanapom niepowtarzalny charakter.

Piękny taras

Zadbaj o piękny taras

Aby cieszyć się pięknym tarasem niezależnie od pogody, warto wzbogacić go o kilka praktycznych dodatków. W minimalistyczną konwencję doskonale wtopi się designerska pergola z rozkładanym dachem. Metalowa konstrukcja ze szklanymi panelami po bokach będzie chronić przed wiatrem, umożliwiając wypoczynek na świeżym powietrzu w każdych warunkach. Ponadto, warto wygospodarować na tarasie miejsce na palenisko – modny akcent, który pięknie rozświetli przestrzeń i rozgrzeje Cię w chłodniejsze wieczory. Aby nieco ocieplić surową kompozycję, jedną ze ścian przy tarasie przeznacz na ogród wertykalny – zieloną ścianę, która będzie doskonałym pomostem między chłodem metalowego wyposażenia, a kwiatowymi kompozycjami.

Piękny taras

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności