Stół na taras

Stół na taras

Stół na taras to mebel, którego nie powinno zabraknąć w strefie tarasowego delektowania się pysznościami podawanymi prosto z grilla, przyrządzanymi w pobliskiej kuchni czy zerwanymi w sadzie. Zawsze warto spotkać się przy stole, nie tylko po to, żeby zjeść dobre potrawy czy świeże owoce lub warzywa pochodzące z własnej uprawy. Dobrze dobrany stół ogrodowy to najlepsza oprawa dla wyjątkowych spotkań przy pysznym obiedzie, przy niedzielnym śniadaniu pełnym niespodzianek, przy nastrojowej kolacji. To mebel, który docenimy w naprawdę wielu okolicznościach plenerowych i nie tylko. Bowiem nowoczesne stoły tarasowe, jak te zrobione z aluminium, z powodzeniem mogą także stanąć w eleganckim i niebanalnie pomyślanym wnętrzu.

Uniwersalny stół na taras TOLEDO

Meble na taras pełnią wiele funkcji. To w dużej mierze meble jadalniane, jak stół tarasowy Toledo, które umożliwiają przedłużenie jadalni lub stworzenie drugiej na zewnątrz, na rozkosznym tarasie wypełnionym kwiatami, zielenią i słońcem. Stół na taras Toledo idealnie nadaje się do pełnienia roli głównego stołu obiadowego, przy którym podamy codzienne obiady jak i zorganizujemy wystawne przyjęcie. Ale nie tylko w ten sposób możemy go wykorzystać.

stół na taras TOLEDO

Przy tym stole na taras rewelacyjnie będzie się też pracowało. Wygodnie, swobodnie i jakże przyjemnie w otoczeniu kojącej natury. Na stole Toledo postawimy laptop, dokumenty i wszelkie rzeczy potrzebne do pracy biurowej. Tak właśnie zaaranżujemy sobie ogrodowe biuro, w którym praca stanie się niemalże przyjemnością. To najlepszy przykład tego, jak meble tarasowe nowoczesne zmieniają nasze życie od podstaw i kształtują nowe sposoby bycia – w kierunku rozkosznej otwartości na świat.

Stół tarasowy SIMI w dwóch wariantach

Designerski stół ogrodowy Simi rewelacyjnie wyglądać będzie na każdym tarasie. Stając się jego niekwestionowaną ozdobą. Walory dekoracyjne tego stołu tarasowego nie wiążą się z przesadną ozdobnością, wręcz przeciwnie – z doskonałą czystością formy, która świetnie skomponuje się z meblami dostawionymi do stołu Simi. Mebel ten dostępny jest w dwóch wariantach: z blatem okrągłym i prostokątnym. Daje nam to dodatkowe możliwości aranżacyjne.

stół na taras SIMI

Efektowny stół Simi interesująco wyglądać będzie w różnorodnych kontekstach. Na wielokolorowym tarasie rodzinnym i na surowym, jakby ascetycznym, tarasie postindustrialnym. Na romantycznym tarasie widokowym należącym do restauracji czy też na minimalistycznie urządzonym tarasie biurowym.

gardenspace.pl
 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2019 by Garden Space®

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności