Krzesła na taras

Krzesła na taras

Jakie krzesła na taras wybrać, żeby miejsce to nabrało autentycznego uroku, a jednocześnie stało się przestrzenią wygody? Postawmy na meble w aluminiowej odsłonie. Ich zalety docenimy, spędzając długie godziny na pracy w ogrodowym biurze, ale też spędzając miłe popołudnie z rodziną i z przyjaciółmi przy stole. Krzesała aluminiowe to gwarancja komfortu, jakiego zazwyczaj oczekujemy w odniesieniu do mebli dedykowanych wnętrzom. Tymczasem otrzymujemy go w wydaniu ogrodowym. Na nowoczesnych krzesłach z aluminium można rozsiąść się wygodnie, oddając się ulubionym atrakcjom plenerowym lub pracy na świeżym powietrzu. Okażą się też niezastąpione, gdy zechcemy w ogrodzie czy w parku zorganizować konferencję bądź spotkanie dla większej liczby osób. Aluminiowe krzesła to także rewelacja dla branży HoReCa.

Designerskie krzesła na taras ELOS Suns

krzesła na taras ELOS Suns

Krzesła tarasowe z aluminium to nie tylko funkcjonalność i aspekty praktyczne, ale też design, który sprawia, że trudno nie zauważyć tych właśnie mebli. Jeśli zależy nam na oryginalnej aranżacji ogrodowej, to postawmy na designerskie krzesła na taras Elos z kolekcji Suns. Przekonamy się, że meble tarasowe nowoczesne to zbliżenie do sztuki do codzienności. To artyzm, którego cząstki z łatwością umieścimy w osobistej przestrzeni. Krzesłami na taras takimi jak krzesła ogrodowe Elos wystylizujemy niebanalny taras, w którym sztuka spotka się z naturą, a wyobraźnią z konkretem.

O wyjątkowej prezentacji krzeseł tarasowych Elos przesądza intrygujący projekt oraz ciekawy budulec, czyli sznurek. Metalowy stelaż tych krzeseł pokryto wytrzymałą liną propylenową. Całość przypomina nieco roślinne sploty jesienią. Zresztą designerskie krzesła Elos zachęcają do tworzenia różnorodnych kompozycji i inspirują na wiele sposobów.

Artystyczne krzesła tarasowe ALICANTE TEAK Stone&Wood

Meble na taras to coś więcej niż wygoda. To styl, który zdumiewa i olśniewa. Jak artystyczne krzesła na taras Alicante Teak Stone&Wood, w których aluminiową podstawę wzbogacono teakowymi dodatkami. To właśnie teakowe podłokietniki wyróżniają te minimalistyczne meble i pozwalają się pojmować jako naturalny akcent w surowym świecie metalu.

krzesła na taras Alicante Stone&Wood

Subtelnie szare krzesła ogrodowe Alicante doskonale skomponują się z dużym stołem ogrodowym i stworzą z nim optymalny zestaw jadalniany. Można je z powodzeniem wykorzystać też jako części zestawu kawowego. Zarówno w prywatnym ogrodzie jak również w prawdziwej kawiarni.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności