Krzesła ogrodowe metalowe

Krzesła ogrodowe metalowe

Krzesła ogrodowe metalowe – tych mebli z całą pewnością nie powinno zabraknąć na nowoczesnym tarasie, na wybitnie zaaranżowanej werandzie, na artystycznie pomyślanym patio. Z powodzeniem możemy je także wykorzystać do umeblowania wnętrza, na przykład awangardowej kuchni. Proponowane obecnie krzesła ogrodowe z metalu to przykład perfekcji estetycznej, więc warto pokazać je światu, eksponując w ulubionym przez nas miejscu. Krzesła tego rodzaju sprawdzą się także w roli mebli HoReCa. W restauracji, w której panuje moda i swoboda, w której elegancja łączy się z inspiracjami sztuką współczesną, zaprezentują się po prostu doskonale. Podobnie jak w hotelowym bistro urządzonym na zewnątrz, w bajkowym ogrodzie pełnym egzotycznych roślin. Metalowe krzesła ogrodowe to meble wielu funkcji i wielu miejsc.

Designerskie krzesła ogrodowe metalowe

Krzesła ogrodowe na patio

Współczesna estetyka i nowoczesne aranżacje wnętrzarskie czy ogrodowe uwielbiają metal. Ten materiał interpretowany jest przez stylistów na wiele sposobów. Nawiązuje po części do swoich źródeł, czyli do estetyki industrialnej, po części zaś jest urzeczywistnieniem projektów konstruktywistycznych odsłaniających czystą formę danego obiektu. Jego elementarne piękno. Designerskie krzesła ogrodowe metalowe to przedmioty, w których znajdziemy wszystkie te inspiracje.

Widać w nich dążenie do minimalistycznego ujęcia rzeczy samej w sobie, która broni się intrygującą konstrukcją. Metalowe krzesła ogrodowe to zatem meble na wskroś nowoczesne i dedykowane tak pojętym przestrzeniom. Ich przemyślany od początku do końca design powoduje, że rewelacyjnie prezentują się zarówno na tle natury jak i sztuki, w sercu bujnego ogrodu czy jako meble na taras, którego główny motyw to beton architektoniczny.

Metalowe krzesła do ogrodu i nie tylko

Krzesłami ogrodowymi metalowymi umeblujemy atrakcyjnie wszelkie strefy przeznaczone do wypoczynku wśród zieleni, ze szczególnym uwzględnieniem serwowania posiłków. Krzesła z metalu bowiem w połączeniu ze stołem stworzą rewelacyjny zestaw do jadalni na świeżym powietrzu, ale nie tylko. Taki komplet można ustawić także w domu czy we wnętrzu o charakterze komercyjnym jak restauracja czy kawiarnia. To krzesła ogrodowe na patio, na werandę, na przydomowy taras, ale też perfekcyjne jako meble HoReCa.

Metalowe krzesła ogrodowe, czyli krzesło ALICANTE TEAK

meble na taras

Bez względu na to, czy urządzamy urocze patio w śródziemnomorskim stylu, czy meblujemy taras widokowy nowoczesnej restauracji, czy aranżujemy rodzinną werandę, wybierzmy do tych miejsc krzesło ogrodowe Alicante Teak Stone&Wood. Stelaż tego mebla to spawane, powlekane proszkowo aluminium, gwarantujące lekkość, wytrzymałość i zupełną odporność na rdzę. Wykończenie natomiast stanowi syntetyczna siatka zrobiona na bazie włókna polietylenowego. Wyróżniającym elementem są teakowe podłokietniki.

 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2019 by Garden Space®

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności