Krzesła ogrodowe na patio

Krzesła ogrodowe na patio

Bujna roślinność elektryzująca feerią barw, naturalne materiały, oświetlenie kształtujące romantyczny klimat po zmroku i stylowe dekoracje… Piękny taras to suma wielu komponentów, dzięki którym przydomowa sceneria jest tak urzekająca. Ale nawet najpiękniejsza aranżacja będzie niepełna, jeśli zabraknie na niej praktycznego umeblowania, które pozwoli czerpać przyjemność ze słońca całymi garściami. Jakie krzesła ogrodowe na patio sprawdzą się na nowoczesnym tarasie najlepiej? Sprawdź, jakie ogrodowe trendy proponują obecnie czołowi designerzy i odważ się na zmiany!

Krzesła ogrodowe na patio z metalu

Po erze ciężkiego i masywnego żeliwa wydawało się, że metal w meblarskim świecie na zawsze odszedł do lamusa. Nic bardziej mylnego! Bogato zdobione, wykuwane ciemne krzesła i stoły ustąpiły miejsca swojemu lekkiemu następcy  - aluminium. Subtelny metal idealnie komponuje się z architektonicznymi trendami – prostotą, symetrią i delikatnym szykiem. Ponadto, aluminium pozwala wcielić w życie nie tylko estetyczne założenia dzisiejszej sztuki dekoratorskiej, ale również ideę maksymalnej użyteczności przedmiotów, którymi się otaczamy. Meble z aluminium są wyjątkowo trwałe i odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych. Możesz być pewien, że nowoczesne meble ogrodowe za nic mają sobie deszcz, śnieg, mróz i promieniowanie UV.  Co więcej, powierzchnia stołów i krzeseł nie wymaga uciążliwego czyszczenia ani impregnacji. Aby zwiększyć spektrum możliwości stołów, blaty zostały wzbogacone o szyby ze szkła hartowanego, dzięki czemu ciężkie i gorące naczynia nie stanowią żadnego zagrożenia dla ich struktury.  

Im prościej, tym lepiej!

Ekskluzywne meble ogrodowe dostępne w salonie Garden Space urzekają subtelnym wdziękiem.  Krzesła ogrodowe na patio są najlepszym przykładem na to, że zasada „mniej znaczy więcej” idealnie sprawdza się w świecie designu. Nieskomplikowane kształty, idealnie wyprofilowane oparcia i szlachetna, stonowana kolorystyka stanowią niebanalne przełamanie naturalnych i falistych nieregularności dominujących w roślinnych kompozycjach. Wspólnym mianownikiem między techniką reprezentowaną przez metalowe konstrukcje, a czystą naturą w ogrodzie są delikatne wstawki z drewna tekowego, które niebanalnie dekorują surowy projekt lśniącym metalicznym blaskiem.
 

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności