Stolik ogrodowy metalowy

Stolik ogrodowy metalowy

Mebel, który odkrywany może być na wiele sposobów, czyli stolik ogrodowy metalowy, powinien znaleźć się w każdym nowoczesnym ogrodzie. Wystarczy dostawić go do fotela, sofy czy do leżanki, żeby powstał w pełni funkcjonalny komplet. Idealny, kiedy zapragniemy nacieszyć się w pojedynkę ogrodową beztroską. Niezbędny, gdy do naszego azylu zaprosimy bliską osobę, na filiżankę kawy czy szklankę chłodnego napoju. Ogrodowy stolik metalowy to zamiennik takiego salonowego mebla, który sprawi, że każdy zakątek ogrodowy zyska iście salonowy charakter. Uzupełniony przez czystą naturę w jej najprzyjemniejszej formie kwiatowych kompozycji, skalnych układów, motywów wodnych.

Stolik ogrodowy metalowy

Minimalistyczny stolik ogrodowy metalowy

Metal w nowoczesnej odsłonie i futurystycznej wręcz prezentacji? Aluminiowy stolik ogrodowy metalowy to przykład takiej właśnie nieszablonowej realizacji. Wykorzystującej piękno tkwiące w aluminium. Akcentującej urodę elementarnego kształtu. Elegancję designu, wynikającą z urzeczywistnienia założeń minimalizmu. Ogrodowy stolik metalowy to szlachetne piękno samo w sobie, które kieruje się ku przyszłości wzornictwa.

Inspirujące zestawienia ze stolikiem ogrodowym metalowym

Stolik ogrodowy metalowy

Formą i stylem stolika ogrodowego metalowego można się inspirować, tworząc na przykład ciekawe aranżacje tarasowe czy balkonowe. Zestawy ogrodowe z aluminium w połączeniu z prostym stolikiem stworzą atrakcyjną całość. Po prostu gotową do zaprezentowania na awangardowym tarasie, gdzie natura spotyka się ze sztuką. Gdzie zieleń roślin i szarość aluminium tworzy udaną kompozycję plastyczną. Podobnie jak meble balkonowe, które w aluminiowej wersji wyglądają zaskakująco i harmonijnie, a stolik ogrodowy ten efekt wzmacnia.

Efektowny stolik ogrodowy metalowy GRENADA STONE&WOOD

Stolik ogrodowy metalowy

Szyba z powłoką imitującą granit i aluminiowa konstrukcja. W ten właśnie sposób powstają doskonałe przedmioty, jak stolik Grenada Stone&Wood. Piękno przecież tkwi w szczegółach. A ten stolik ogrodowy z metalu jest szczególny. Nie tylko użyteczny i przydatny w wielu sytuacjach. Ale intrygujący od strony formalnej. Niczym artystyczna zagadka. Stolik Grenada to rodzaj otwartego mebla, który świadczy o tym, że przedmioty codziennego użytku mogą wyglądać naprawdę niebanalnie. Ten mebel z powodzeniem można ustawić także w nowoczesnym wnętrzu, na przykład przy fotelu wypoczynkowym.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności