Nowoczesne zadaszenie tarasu – korzystaj z lata w ogrodzie!

Nowoczesne zadaszenie tarasu – korzystaj z lata w ogrodzie!

Własna przestrzeń tarasowa to olbrzymia zaleta, szczególnie jeśli cenimy wypoczynek na świeżym powietrzu i posiadamy nowoczesne zadaszenie tarasu. Poprzez dobraną do naszych potrzeb aranżację nasz taras może zmienić się w miejsce idealne do spożywania wspólnych posiłków, zapraszania znajomych, organizowania grilla. Miejsce to stanie się też oazą spokoju, w której znajdziemy ciszę po długim dniu w pracy czy w szkole. Przydomową przestrzeń pokochają dzieci.

nowoczesne zadaszenie tarasu OMBRA

Aby cieszyć się latem na tarasie konieczne jest wybranie mebli i dodatków. Meble ogrodowe powinny być dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Wśród licznych kolekcji znajdziemy nowoczesne zestawy tworzone z aluminium, technorattanu, rotangu. Dużym zainteresowaniem cieszą się także meble modułowe, których elementy można łączyć i rozłączać w zależności od potrzeb. Takie ekskluzywne meble ogrodowe dają nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni wypoczynkowej – to odpowiedź na współczesne potrzeby klientów! Wybierając meble pamiętajmy o tym, że muszą być one odpowiednio zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Wysoka jakość tworzyw to gwarancja, że meble będą cieszyć nasze oczy przez długie lata.

Poznaj sposoby na zadaszenie tarasu

Wypoczynek na tarasie w trakcie lata to najlepszy prezent, który możemy sobie podarować - pogoda nie powinna dyktować nam warunków! Bez względu na to, czy na zewnątrz świeci ostre słońce czy też mży korzystaj z bliskości zieleni i ciesz się latem. Umożliwi to nowoczesne zadaszenie tarasu w formie pergoli. Czy takie rozwiązanie sprawdzi się w naszej strefie wypoczynkowej?

Nowoczesne zadaszenie tarasu - wysoka funkcjonalność i estetyka

nowoczesne zadaszenie tarasu MARANZA

Do niedawna najczęściej stosowanym rozwiązaniem przeciwsłonecznym były parasole. W praktyce dawały one jednak tylko skrawek cienia i wymagały ciągłego poprawiania, regulacji. Nowoczesne zadaszenie tarasu okazało się lepszą opcją – pergola nad tarasem pozwoli na zwiększenie komfortu wypoczynku oraz ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Jak wznoszone są nowoczesne zadaszenia tarasu?

Pergole wznoszone są na aluminiowych, antykorozyjnych elementach, odpowiednio zabezpieczonych przed działaniem wody i pojawianiem się rdzy. Na ich szczycie umieszczany jest dach z aluminiowych listew lub też wykonany z tkaniny technicznej. Bez względu na model dach doskonale chroni przed silnym słońcem, nie nagrzewa się, a w jego cieniu panuje przyjemny chłód. Nowoczesne zadaszenie tarasu skutecznie ochroni także przed deszczem – dachy są wodoodporne, a woda spływa po nogach pergoli poza jej obszar.

Nowoczesne zadaszenie tarasowe MARANZA 720cm Grey

nowoczesne zadaszenie tarasu MARANZA

Zmienna pogoda już nigdy nie popsuje naszych planów na udane popołudnie w ogrodzie. Wybierając nowoczesne zadaszenie tarasowe MARANZA 720cm w kolorze szarym możemy cieszyć się bliskością przyrody, kiedy tylko tego chcemy. Zadaszenie MARANZA 720 cm wzniesiona została na aluminiowych elementach o długiej żywotności. Dach zadaszenia wykonano z listew aluminiowych, których ustawienie reguluje użytkownik. Uchylne listwy górne w pozycji zamkniętej sprawiają, że dach staje się całkowicie wodoodporny, a my możemy korzystać z tarasu również w czasie deszczu. Woda odprowadzana jest zintegrowaną rynną dachową po nogach pergoli na ziemię.

Nowoczesne zadaszenie tarasu MARANZA 720 cm stanie się obietnicą i gwarancją wyłącznie przyjemnych chwil, które wspólnie z bliskimi możemy spędzać blisko ogrodu. Stonowane kolory idealnie podkreślą otoczenie zieleni i pozwolą na zaaranżowanie tarasu w dowolny sposób. Dzięki funkcjonalnemu zadaszeniu lato nie będzie miało dla nas końca!

Nowoczesne zadaszenie tarasowe OMBRA 4x6m szary-ecri LED-automat

Funkcjonalne zadaszenie tarasowe oferuje nam dzisiaj nie tylko skuteczną ochronę przed palącym słońcem czy deszczem, ale też szereg innych możliwości, z których warto skorzystać. Doskonałym przykładem jest nowoczesne zadaszenie tarasowe OMBRA 4x6m LED, uzupełnione o 15-punktowe oświetlenie LED. Takie rozwiązanie pozwoli nam cieszyć się letnimi wieczorami na świeżym powietrzu!

nowoczesne zadaszenie tarasu OMBRA

Nowoczesna pergola OMBRA 4x6m LED zachwyca swoją linią i designem. Elegancka konstrukcja wzniesiona została z aluminiowych elementów malowanych proszkowo, wewnątrz których ukryty został system odprowadzania wody. Model ten wyposażono w dach z nieprzemakalnej, trójwarstwowej tkaniny – tworzywo to jest całkowicie wodoodporne, odporne na nagrzewanie, chroni przed silnym promieniowaniem UV. Po rozłożeniu tkanina jest całkowicie napięta, jej ułożenie regulowane jest przy pomocy automatycznego, dedykowanego pilota. Zestaw tarasowy umieszczony pod pergolą OMBRA 4x6m LED stanie się naszym ulubionym miejscem wypoczynkowym w czasie wiosny, lata i wczesnej jesieni.

Zadaszenie tarasu OMBRA 4x7m biel-biel

Nowoczesna przestrzeń wypoczynkowa powinna składać się z elementów dopasowanych do potrzeb użytkownika. Chcąc zaaranżować miejsce zgodne z najnowszymi trendami warto wybrać skandynawskie meble ogrodowe oraz funkcjonalne zadaszenie tarasowe – taki duet pozwoli nam cieszyć się latem, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

nowoczesne zadaszenie tarasu OMBRA

Nowoczesne zadaszenie tarasu OMBRA 4x7m pozwoli spełnić marzenia o wypoczynku blisko domu. Elegancka pergola doskonale wpisze się w zaaranżowaną przestrzeń i funkcjonalnie ją wypełni. Pergola OMBRA 4x7m wykonana została z aluminiowych elementów malowanych proszkowo, dzięki czemu zadaszenie jest zabezpieczone przed wilgocią. Modułowa konstrukcja pozwala na zadaszenie wybranej powierzchni tarasu. Wewnątrz konstrukcji ukryto system odprowadzania wody. Dach pergoli OMBRA 4x7m wykonano z trójwarstwowej, nieprzemakalnej tkaniny technicznej, odpornej na nagrzewanie i promieniowanie UV. Tkanina została zabezpieczona także przed wnikaniem kurzu i wilgoci – jest całkowicie wodoodporna, dzięki czemu możemy korzystać z tarasu również w czasie deszczu. Jasna kolorystyka zadaszenia sprawi, że miejsce wypoczynkowe stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności