Fotele ogrodowe metalowe

Fotele ogrodowe metalowe

Ogród, który po części jest drugim domem, a po części żywiołem natury? Taki, w którym można rozsiąść się na dłużej? Fotele ogrodowe metalowe nam to umożliwią. Spełniając wszelkie wymagania stawiane przedmiotom dedykowanym strefom zewnętrznym i  tym, które tworzy się z myślą o pięknych wnętrzach. Nowoczesne fotele z metalu to właśnie meble, które sprawdzą się zarówno w sercu ogrodu czy przed elegancką restauracją, jak i we wnętrzu urządzonym z fantazją bez granic. Dlaczego w ostatnim czasie zyskały taką popularność i coraz częściej zobaczymy je w przestrzeni prywatnej oraz komercyjnej?

Fotele ogrodowe metalowe MERIDA

Fotele ogrodowe metalowe

Aluminiowe meble tarasowe współtworzą pozawerbalne zaproszenie do bycia na świeżym powietrzu, w przestrzeni spełniających się marzeń o bezgranicznym wypoczynku. Do mebli tych na pewno trzeba zaliczyć fotele metalowe ogrodowe. To one właśnie okazują się niezbędne podczas aranżowania tarasowego azylu, który naśladować ma w dużej mierze wystrój salonu. Fotele metalowe do ogrodu Merida to przykład eleganckiego wzornictwa w nowoczesnym duchu, które całkowicie przystaje do wyobrażeń o współczesnym tarasie jako o strefie przejściowej pomiędzy wygodami domu a zjawiskami ogrodu, lasu czy plaży. Tymi fotelami ogrodowymi metalowymi urządzimy tarasowy salonik lub jadalnię, w której podamy najbardziej pomysłowe dania. Fotele Merida to meble wielu możliwości. Idealnie uzupełnią stół na taras, tworząc z nim elementarny zestaw w jadalnianym stylu.

Podstawę ich konstrukcji stanowi spawane, powlekane proszkowo aluminium, gwarantujące lekkość oraz całkowitą odporność na rdzę. Wykończenie zaś to syntetyczna siatka wykonana z włókna polietylenowego, wyplecionego techniką zwiększającą dwukrotnie wytrzymałość siatki.

Nieoczywiste fotele metalowe do ogrodu MERIDA Stone&Wood

Fotele ogrodowe metalowe

Jeśli interesują nas połączenia natury i sztuki, to wybierzmy fotele ogrodowe Merida Stone&Wood, których wyróżnikiem są teakowe wstawki. To one sprawiają, że meble te prezentują się nad wyraz oryginalnie. Teakowe podłokietniki to subtelna ozdoba, która przepięknie zespala świat metalu ze światem przyrody. Efektownie fotele te wyglądać będą jako część nieszablonowej stylizacji ogrodowej pomyślanej w duchu łączenia przeciwieństw i nadawania im wspólnego mianownika. Znajdziemy go na przykład na patio umeblowanym fotelami Merida Stone&Wood.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności