Ekskluzywne tarasy – stwórz perfekcyjne miejsce do relaksu blisko domu!

Ekskluzywne tarasy – stwórz perfekcyjne miejsce do relaksu blisko domu!

Ekskluzywne tarasy kojarzą się przede wszystkim z przestrzenią, perfekcyjnie zaprojektowanym miejscem wypoczynkowym oraz meblami, które przyciągają wzrok i zachwycają wyglądem. Taki taras bez trudu zaaranżujemy blisko domu, wykorzystując propozycje najlepszych projektantów. W jaki sposób wykreować ekskluzywne tarasy blisko domu? Jakie meble i dodatki wykorzystać?

Ekskluzywne tarasy zadaszone – nowoczesne pergole

Aranżując ekskluzywne tarasy przede wszystkim warto zastanowić się, jak osłonić miejsce wypoczynkowe przed silnym słońcem czy niespodziewaną mżawką. Jeszcze do niedawna przy domach chętnie umieszczano parasole ogrodowe – dzisiaj zastępują je nowoczesne pergole metalowe.

ekskluzywne tarasy - zadaszenie Perara

Metalowa pergola PERARA to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa – konstrukcja ta skutecznie ochroni przed silnym słońcem, dokładnie wyznaczy przestrzeń wypoczynkową i wzbogaci otoczenie wizualnie. Konstrukcja wznoszona jest modułowo, z elementów aluminiowych malowanych proszkowo. Interesującym rozwiązaniem jest zintegrowana rynna dachowa, która pozwala na odprowadzanie wody poza obręb pergoli. Pergola posiada funkcjonalny dach, który wykonany jest z ruchomych listew. W zależności od potrzeb ustawienie listew można zmieniać i regulować, by na taras wpadała określona ilość światła. Pod pergolą warto ustawić wybrany komplet wypoczynkowy lub też stół jadalniany z fotelami. Dla większego komfortu pergolę uzupełnić można o roletę do zadaszeń PERARA. Tarasy ogrodowe z pergolą staną się ulubionym miejscem wypoczynkowym dla wszystkich domowników!

Ekskluzywne tarasy i nowoczesne meble ogrodowe

Jaki ogrodowy zestaw wypoczynkowy wybrać na ekskluzywne tarasy? Wybór nie powinien być przypadkowy – warto kupić meble dopasowane do naszych potrzeb. Jedną z ciekawszych propozycji są modułowe meble ogrodowe PARMA.

ekskluzywne tarasy - meble PARMA

Komplet wypoczynkowy na tarasie pozwoli delektować się wspaniałą pogodą i czerpać z lata pełnymi garściami. Wybierając meble ogrodowe PARMA, możemy mieć pewność, że taras zyska na estetyce, a każda chwila bliżej natury będzie wyjątkowa. Komplet ten oparto na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Modułowa konstrukcja sprawia, że elementy zestawu można wykorzystywać oddzielnie lub też łączyć ze sobą, tworząc wygodą sofę narożną. Uwagę przyciągają elementy wykonane z tekowego, naturalnego drewna. Drewno to wykorzystane zostało też do stworzenia blatu stolików kawowych, które są elementem kolekcji. Te metalowe meble ogrodowe to funkcjonalny komplet, dzięki któremu znacznie chętniej będziemy spędzać czas bliżej słońca i zieleni.

Ekskluzywne tarasy jako letnie przedłużenie domowej jadalni

Taras to świetne miejsce do zaaranżowania letniej jadalni – wystarczą odpowiednie meble i dodatki. Ekskluzywne tarasy, na które zapraszać będziemy naszych bliskich, zachwycą estetyką, ciekawymi tworzywami i trwałością wybranych elementów.

ekskluzywne tarasy - stół Bilbao

W zaprojektowaniu miejsca do podawania obiadów czy organizacji grilla pomoże stół ogrodowy BILBAO oraz wygodne fotele LEON. Stół wyróżnia się pięknym blatem z naturalnego drewna tekowego, stelaż mebla tworzy konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo. Uzupełnieniem stołu mogą być oryginalne krzesła LEON, które wyróżniają się nowoczesnym designem oraz zastosowaniem innowacyjnych tworzyw. W przypadku krzeseł LEON siedzisko i oparcie wykonane jest z elastycznej, trwałej siatki, która zapewnia wysoki komfort. W takiej przestrzeni wypoczynkowej wykorzystać warto rozłożysty parasol ogrodowy, który zapewni cień podczas upalnych dni.

Ekskluzywne tarasy – galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności