Stół ogrodowy BILBAO

Sprawdź cenę


Jak przy pomocy prostych mebli stworzyć idealne miejsce do wypoczynku w ogrodzie? Wybierając piękny stół BILBAO możemy wykreować przestrzeń dostosowaną do naszych potrzeb i wykorzystać lato w pełni, spędzając jak najwięcej czasu w ogrodzie czy na tarasie.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Czy stół ogrodowy może zaskoczyć? Okazuje się, że tak! Nowoczesne wzornictwo stołu BILBAO to tylko jedna z jego wielu zalet.  Wzrok przykuwa wygląd mebla, który łączy chłodny metal oraz naturalne drewno. Taki stół w połączeniu z eleganckimi krzesłami nie tylko stanie się funkcjonalnym dodatkiem, ale też znacząco poprawi estetykę miejsca wypoczynkowego. 

Materiały zabezpieczone przed wilgocią i promieniowaniem UV

Antykorozyjny stelaż stołu BILBAO wykonany został z aluminium, co gwarantuje, że element ten będzie odporny na wilgoć czy odkształcenia. Stelaż dostępny jest w trzech kolorach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie stołu do stworzonej już aranżacji ogrodu czy tarasu. Kontrastowy blat wykonano z pięknego drewna teakowego, które przybliży nas do natury i pozwoli cieszyć się wspaniałym designem w miejscu wypoczynkowym. Całość prezentuje się nad wyraz elegancko i nowocześnie, przez co każdy posiłek spożywany na świeżym powietrzu będzie jeszcze przyjemniejszy, a każde spotkanie: bardziej udane. Stół ogrodowy BILBAO dostępny jest w trzech kolorach.

Wymiary:

  • 240 x 100 x 75cm

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności