Komplet na taras

Komplet na taras

Komplet na taras, który nas uwiedzie? Jeśli chcemy, żeby meble nie tylko służyły wygodzie dnia codziennego, ale stały się też ozdobą potocznej przestrzeni ogrodowo-domowej, to wybierzmy zestaw tarasowy z aluminium. Meble wykonane z tego materiału są godne polecenia ze względów praktycznych. Charakteryzują się odpornością na działanie niskich i wysokich temperatur, na promieniowanie UV, na deszcz i śnieg. Aluminiowy zestaw na taras może stać na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych i nie straci swojego blasku.

Komplet na taras LUGO STONE&Wood

Poza tym nowoczesne komplety tarasowe to wygoda, którą docenimy siedząc na komfortowej sofie czy w doskonale wyprofilowanym fotelu. Oto kawałek salonowego świata przeniesiemy na zewnątrz, gdzie kwitną kwiaty, świeci słonce, czasami pada drobny deszczyk. Podczas każdej pogody warto wygodnie się ułożyć w aluminiowym fotelu z filiżanką herbaty ustawioną na stoliku, żeby napawać się pięknem otoczenia. To wszystko na pewno się wydarzy, gdy wybierzemy komplet na taras Lugo Stone&Wood. Fotel Lugo, sofa dwuosobowa lewa i prawa Lugo, element pojedynczy i narożny Lugo, stolik Lugo – oto poszczególne elementy kompletu na taras z teakowymi wstawkami, które wyróżniają go w zdecydowany sposób.

komplet na taras Lugo Stone&Wood

Przecież meble na taras powinny być nie tylko ustawne i w pełni funkcjonalne, ale też atrakcyjne pod względem wizualnym. Aluminiowy komplet tarasowy Lugo z teakowymi elementami spełnia te wszystkie wymagania. Oto otrzymujemy meble doskonałe, które przyczynią się do doskonałego wypoczynku i do doskonałej stylizacji każdego tarasu.

Tarasowy komplet BARCELONA

komplet na taras Barcelona

Poszukując podobnych doskonałości estetycznych do ogrodowej przestrzeni, trafiamy na zestaw aluminiowy Barcelona. Meble tarasowe nowoczesne jak te zdumiewają lekkością formy. Nie ma tutaj żadnego zbędnego elementu, który zakłóciłby harmonijną całość. Meble ogrodowe Barcelona prezentują się minimalistycznie i artystycznie. To wręcz wymarzone meble na awangardowy taras ze szkłem czy z betonem jako z motywami przewodnimi. Z drugiej strony zestaw Barcelona świetnie wyglądać będzie na tarasie bardziej klasycznym czy też naturalistycznym, gdzie pojawia się bujność form naturalnych, kamiennych, roślinnych. Gdzie kolory i kształty przeplatają się z sobą samoistnie. Stonowane i nowoczesne meble Barcelona złagodzą całość tarasowej aranżacji.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności