Zestaw ogrodowy CORIA II

Sprawdź cenę


Czy nowoczesny design może iść w parze z klasycznym pięknem? Zdecydowanie tak – udowadniają to projektanci, oddając w ręce użytkowników zestaw ogrodowy CORIA II. Luksusowy narożnik całkowicie odmieni przestrzeń wypoczynkową i pozwoli cieszyć się letnim słońcem w najlepszy, możliwy sposób.

Piękno i innowacja zamknięte w zestawie CORIA II

Rozłożysty i elegancki narożnik CORIA II przyciąga wzrok: stonowane kolory stelaża oraz poduszek połączono tu z teakowymi elementami stolika kawowego oraz niewielkich stolików bocznych. Narożnik składa się z dwóch trzyosobowych sof, które w razie potrzeby można rozłączyć, tworząc dwa mniejsze meble wypoczynkowe. CORIA II idealnie wpisuje się w ideę mebli modułowych, pozwalając stale zmieniać wygląd przestrzeni wypoczynkowej i dopasowując ją do naszych potrzeb.Rama mebli stworzona została z antykorozyjnego aluminium w ciemnym kolorze. Tworzywo to jest wysoce odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Na stelażach umieszczono wygodne poduszki i siedziska wypełnione miękkimi piankami tapicerskimi i tapicerowane tkaniną olefinową. Stonowane kolory zestawu przełamano drewnem teakowym – tworzy ono poręczne, boczne stoliki, które można rozkładać w razie potrzeby. Komplet dopełnia klasyczny stolik kawowy oparty na aluminiowym stelażu, którego blat wykonano z pięknego drewna teakowego. Zestaw CORIA II dostępny jest w dwóch kolorach.

CORIA II – zrealizuj marzenie o wypoczynku w ogrodzie

Kolekcja CORIA II to kwintesencja piękna i funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów i komponentów produkt ten będzie towarzyszył nam przez długie lata.

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2023 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności