Zestaw ogrodowy CORIA I

Sprawdź cenę


Piękno i estetyka nie wychodzą z mody – dowodem na to jest wspaniała kolekcja CORIA I, dzięki której w prosty sposób odmienisz zwykły taras czy ogród w wyjątkową przestrzeń wypoczynkową. Luksusowy narożnik sprawi, że z większą przyjemnością będziemy spędzać czas na świeżym powietrzu, zapewniając sobie i naszym bliskim wysoki poziom komfortu.

CORIA I w ogrodach, i na tarasach

CORIA I to odpowiedź na potrzebę wygody i funkcjonalności. Klasyczna sofa narożna składa się z dwóch elementów: sofy trzyosobowej oraz sofy dwuosobowej. Meble te mogą być rozłączane w zależności od potrzeb – daje to wyjątkową możliwość zmian w obrębie strefy wypoczynkowej. Modułowa budowa zestawu CORIA I to rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby kreatywne, które taras czy ogród traktują jako przestrzeń użytkową.Minimalistyczna forma i stonowane kolory zachwycą miłośników nowoczesnego designu. Antykorozyjny, aluminiowy stelaż podtrzymuje całą konstrukcję i jest wysoce odporny na wilgoć czy promieniowanie UV. Kanapy uzupełniono o funkcjonalne, rozkładane stoliki pokryte drewnem teakowym, które tworzy piękny kontrast dla ciemniejszych kolorów ramy czy tkanin obiciowych. Eleganckie, miękkie poduszki i siedziska tapicerowane są materiałami z przędzy olefinowej. Jest ona odporna na wnikanie brudu i promieniowanie UV. Komplet CORIA I dostępny jest w dwóch kolorach.

Ciesz się wygodą z kompletem CORIA I

Wypoczynek w promieniach słońca będzie jeszcze przyjemniejszy, kiedy zestawimy wygodną sofę CORIA I z klasycznym stolikiem kawowym. Jego blat wykonano z naturalnego drewna teakowego.

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2023 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności