Zestaw ogrodowy CORFU II - Suns

 


Sprawdź cenę


Awangardowy zestaw ogrodowy CORFU II – Suns

Zestaw ogrodowy CORFU II to kolejna odsłona zestawu wypoczynkowego z linii Suns. Projektanci tworzący luksusowy narożnik inspiracji szukali na białych, oblanych lazurową wodą plażach Morza Jońskiego. Efekt ich pracy możesz od dzisiaj podziwiać we własnym ogrodzie! Wystarczy wyjść na taras, rozłożyć się wygodnie na miękkich, puszystych poduszkach, zamknąć oczy i poczuć na twarzy ciepłe promienie słoneczne, aby na chwilę rozkoszować się nadmorską bryzą znad urokliwej wyspy Korfu.

Luksus w czystej formie

Co sprawia, że zestaw ogrodowy CORFU II są tak wyjątkowe? Przede wszystkim połączenie walorów estetycznych i użytkowych. Zastosowanie nietypowego materiału – mocnego sznurka z polipropylenu – nadaje projektowi niepowtarzalnego, designerskiego charakteru. Jeśli obawiasz się, że tapicerowany komplet wystawiony na działanie kapryśnej pogody straci swój nieskazitelny urok, spieszymy wyprowadzić Cię z błędu! Wszystkie elementy użyte do produkcji mebli z linii Suns są w pełni odporne na działanie czynników zewnętrznych.

 


Sprawdź cenę

 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności