Zestaw ogrodowy BALI I

Sprawdź cenę


Kompaktowy zestaw modułowy BALI I to propozycja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy poszukują nietuzinkowego designu oraz wygody. Zestaw łączy w sobie egzotyczne materiały, nowoczesne rozwiązania oraz obietnicę wspaniałego czasu spędzonego na świeżym powietrzu.

Przenieś się do krainy egzotyki z zestawem BALI I

BALI I to rozłożysta kanapa narożna, której elementy w prosty sposób możemy łączyć i rozłączać. Modułowa konstrukcja pozwala użytkownikom na funkcjonalne dopasowanie zestawu do potrzeb i oczekiwań. To także świetne rozwiązanie dla osób kreatywnych, które nie znoszą nudy, a tarasy czy ogrody traktują jako przedłużenie użytkowej przestrzeni domowej.Kolekcja składa się z kilku elementów wypoczynkowych, opartych na stelażach z trwałego drewna eukaliptusowego. Jasny kolor jego struktury wspaniale współgra z ciemniejszą tkaniną tapicerowanych poduszek i siedzisk. Ich wnętrze wypełniono miękką i elastyczną pianką tapicerską, odporną na odkształcenia. Podłokietniki BALI I wypełniono trwałą i grubą lina polipropylenową – taki element dekoracyjny przyciąga wzrok i sprawia, że mebel staje się optycznie lżejszy.Ekskluzywny charakter zestawu pozwoli w prosty sposób odmienić miejsce wypoczynkowe na tarasie i nadać mu zupełnie nowego charakteru.

Ciesz się popołudniowym słońcem!

Pragnąc zapewnić jeszcze większą wygodę użytkownikom zestaw BALI I uzupełniono o kwadratowy, niski stolik kawowy. Blat imitujący naturalny kamień harmonijnie współgra z jasnym, drewnianym stelażem.

Wymiary:

  •  Sofa dwuosobowa lewa (144,5x74,5x89cm) - 1 szt.
  •  Sofa dwuosobowa prawa (144,5x74,5x89cm) - 1 szt.
  •  Narożnik (74,5x74,5x89cm) - 1 szt
  •  Stolik (80x80x36,8cm) - 1 szt.

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2023 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności