Zestaw kawowy ARONA III

Sprawdź cenę


Zestaw jadalniany ARONA II

  •  Fotel ARONA (75x82x75cm) - 6 szt.
  •  Stolik ARONA (102x68x29cm) - 1 szt.
  •  El. oparciowy fotela (60x50x2cm) - 1 szt.

Zestaw kawowy na taras Arona III

Aby miło i wygodnie spędzać czas na przydomowym tarasie, niezbędny jest gustowny zestaw wypoczynkowy. Zestaw kawowy Arona to wspaniała propozycja do salonu na świeżym powietrzu. Wygodny zestaw kawowy wpisuje się w najnowsze trendy przy urządzaniu tarasowej przestrzeni. Zestaw Arona jest propozycją idealną dla wszystkich, którzy cenią elegancję, ponadczasowy design i stonowaną kolorystykę. Ten ekskluzywny zestaw kawowy jest funkcjonalną ozdobą każdego tarasu. Zostały zaprojektowane z należytą starannością i prezentują się wspaniale.

Zestaw kawowy na taras Arona – podaruj sobie odrobinę luksusu

Zestaw kawowy na taras Arona jest wymarzoną propozycją dla ceniących wygodę, funkcjonalność, oraz antracytową głębię. Zestaw Arona składa się z elementów, które można łączyć, rozstawiać i zestawiać w dowolny sposób tworząc przy tym modne aranżacje. ARONA III to świeżość w kolekcji ZUMM. Są wyjątkowo komfortowe, lekkie i funkcjonalne. W kilka chwil możliwa jest zmiana konfiguracji całego zestawu. Boczne elementy i podłokietniki fotela są odkręcane, dzięki czemu możemy z łatwością stworzyć element środkowy lub element narożny z pomocą dodatkowego elementu oparciowego. Minimalistyczny design, wysoka jakość wykonania i możliwość dowolnej zmiany aranżacji zapewniają komfort użytkowania. Każdy element zestawu kawowego Arona możesz łączyć w dowolnym stylu i według potrzeb.

 

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2023 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności