Zestaw jadalniany ARONA II

Sprawdź cenę


Zestaw jadalniany ARONA II

  •  Fotel ARONA (75x82x75cm) - 6 szt.
  •  Stolik ARONA (120x80x29cm) - 1 szt.
  •  El. oparciowy fotela (60x50x2cm) - 1 szt.

Zestaw tarasowy jadalniany Arona II

Ogród to miejsce, w którym możemy wypoczywać, spotykać się z rodziną i miło spędzać czas przy wspólnym stole. Zestaw jadalniany na taras Arona jest propozycją, która zadowoli wszystkich zwolenników biesiadowania na świeżym powietrzu. Arona to styl i klasa w najlepszym wydaniu. Zestaw jadalniany Arona zapewni komfort i wygodę podczas wspólnych posiłków.

Arona II zestaw jadalniany – praktyczna elegancja

Spędzając czas na przydomowym tarasie miło jest rozsiąść się na designerskich meblach, które są nie tylko wygodne i funkcjonalne ale równiez dodające przestrzeni uroku. Zestaw jadalniany Arona II składa się z elementów, które można łączyć, rozstawiać i zestawiać w dowolny sposób tworząc przy tym modne aranżacje ARONA II to świeżość w kolekcji ZUMM. Są wyjątkowo komfortowe, lekkie i funkcjonalne. W kilka chwil możliwa jest zmiana konfiguracji całego zestawu. Boczne elementy i podłokietniki fotela są odkręcane, dzięki czemu możemy z łatwością stworzyć element środkowy lub element narożny z pomocą dodatkowego elementu oparciowego. Minimalistyczny design, wysoka jakość wykonania i możliwość dowolnej zmiany aranżacji zapewniają komfort użytkowania, Każdy element zestawu Arona możesz łączyć w dowolnym stylu i według potrzeb.

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2023 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności