Zadaszenie tarasu OMBRA

Sprawdź cenę


Czy możliwe jest cieszenie się bliskością natury bez względu na pogodę? Poprzez wykorzystanie zadaszenia tarasu OMBRA stworzymy funkcjonalną przestrzeń wypoczynkową, którą wykorzystamy zarówno w czasie słonecznych upalnych dni, jak i podczas niepogody!

Zadaszenie tarasu OMBRA zapewni wygodę bez względu na pogodę!

Zadaszenie tarasu to element coraz częściej wybierany – pozwala ono zabezpieczyć się przed silnym promieniowaniem UV, skorzystać z komfortowego cienia. Nowoczesne zadaszenie tarasu OMBRA pozwoli na korzystanie z uroków lata, kiedy tylko tego zapragniemy. Innowacyjna konstrukcja łączy w sobie trwałe materiały oraz piękny design – odmieni ona estetykę tarasu i sprawi, że chwile spędzone na świeżym powietrzu będą jeszcze przyjemniejsze.Konstrukcja zadaszenia OMBRA wykonana została z antykorozyjnego aluminium, w jej wnętrz ukryto system odprowadzania wody. Jej struktura może oprzeć się podmuchom wiatru dochodzącym nawet do 100 km/h! Rozkładane zadaszenie pozwala na regulowanie ilości światła padającego na taras. Tkaninę dachową zwija się i rozwija przy pomocy korby lub też dedykowanego pilota. Dach zadaszenia wykonany został z trójwarstwowej tkaniny technicznej, która odznacza się całkowitą wodoszczelnością, odpornością na promieniowanie UV, nagrzewanie się.Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt na tarasie zadaszenie OMBRA można uzupełnić o dodatkowo montowane oświetlenie LED. Umożliwi ono korzystanie z tarasu po zmroku i stworzy wyjątkową atmosferę.

Piękne zadaszenie tarasu OMBRA

Lekka optycznie konstrukcja zadaszenia tarasowego OMBRA pozwoli na całkowitą zmianę odbioru przestrzeni wypoczynkowej oraz umożliwi korzystanie z niej, kiedy tylko tego zapragniemy. Geometryczne linie oraz stonowane kolory sprawią, że zadaszenie bez trudu dopasujemy do istniejącej już aranżacji miejsca wypoczynkowego.

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2023 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności