Zadaszenie tarasu MARANZA

Sprawdź cenę


Nowoczesne zadaszenie MARANZA to obietnica jeszcze piękniejszych chwil spędzanych na tarasie czy w ogrodzie, bez względu na pogodę. Wykorzystując tę lekką i stabilną konstrukcję będziemy mogli cieszyć się bliskością zieleni i słońca, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Nowoczesne zadaszenie tarasu MARANZA

ak sprawić, aby taras stał się jeszcze bardziej funkcjonalny? Poprzez wykorzystanie zadaszenia tarasu MARANZA stworzymy przestrzeń wypoczynkową dopasowaną do naszych potrzeb i oczekiwań. MARANZA zaprojektowana została z dbałością o najmniejsze detale: jej zadaniem jest upiększanie przestrzeni, jak również ochrona użytkowników przed silnym promieniowaniem UV czy deszczem.Konstrukcję zadaszenia tarasu MARANZA tworzą elementy aluminiowe – są one malowane proszkowo, przez co zabezpieczono je przed wilgocią. Pergola posiada zintegrowaną rynnę dachową, dzięki której możliwe stanie się odprowadzenie wody poza konstrukcję, zapewniając komfort użytkownikom również podczas deszczu.Dach pergoli tworzą zintegrowane listwy ruchome, których ustawienie ustala użytkownik. Dzięki temu możemy sami decydować, jak wiele światła wpada pod pergolę. Całkowite zamknięcie listew sprawia, że dach staje się wodoodporny.

Znajdź idealne miejsce na relaks – zadaszenie tarasu MARANZA

Dla jeszcze większego komfortu zadaszenie tarasowe MARANZA można uzupełnić o kurtyny boczne, których zadaniem jest ochrona przed silniejszymi podmuchami wiatru.

Sprawdź cenę

 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2020 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności