Meble ogrodowe aluminiowe

Meble ogrodowe aluminiowe

Meble ogrodowe, które łączą w sobie solidność i subtelność? Takie, które zapewniają maksymalną wygodę i jednocześnie dekorują przestrzeń ogrodu w niezwykły sposób? Olśniewające, ale nie nadmiernie ozdobne? Zumm proponuje takie właśnie przedmioty, czyli meble ogrodowe aluminiowe. Sprawią one, że każde miejsce stanie się w pełni czarujące. Meble Zumm łączą w sobie minimalizm i urok. Prezentują się awangardowo a zarazem subtelnie. Dopełniają urodę naturalnego otoczenia w niezwykły sposób.

Delikatność i solidność

Współczesność lubi przeciwieństwa. Dlatego w obrębie jednej przestrzeni zestawiamy często rzeczy pochodzące z różnych światów. Aluminiowe meble na tle bujnej zieleni. Dwie formy – kulturowa i naturalna. Jedna stworzona przez człowieka, druga przez naturę. Dwa światy, które do siebie pasują – które się dopełniają, tworząc fantastyczną całość.

Decydujemy się na rzeczy, które łączą w sobie także różne cechy. Takie są aluminiowe meble ogrodowe – solidne i delikatne. Solidne, bo wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Odporne na działanie promieni UV czy na rdzę. Delikatne, bo prezentujące się lekko. Nieprzytłaczające wizualnie. Wręcz przeciwnie – wkomponowane w lekkość form roślinnych. To doskonałe meble ogrodowe na patio czy na taras.

Meble ogrodowe aluminiowe jako element kompozycji

Subtelność świata roślinnego można zatem połączyć z wyrafinowanymi przedmiotami, które prezentują się niebanalnie i lekko.  Okazuje się, że wdzięk pozwala się mnożyć. Jego źródłem są także rzeczy, które nas otaczają w zestawieniu z naturą pełną subtelności. Wystarczy tylko zdecydować się na odpowiednie przedmioty, np. na nowoczesny stół do ogrodu.

Subtelna leżanka SEVILLA

Stelaż leżanki Sevilli wykonany został ze spawanego, powlekanego proszkowo aluminium. Jest wytrzymały i odporny na rdzę. Jej wykończenie stanowi syntetyczna siatka, czyli włókno polietylenowe wyplecione techniką 2×2, zwiększające dwukrotnie wytrzymałość siatki. Przedmiot ten sprawdzi się więc w różnych warunkach. Nie sprawi nam kłopotów z przechowywaniem. Po prostu zapewni nam wspaniały wypoczynek bez granic.

Sevilla jest wytrzymała i solidna, a zarazem subtelna – bo tak właśnie się prezentuje. Lekko, fantazyjnie, minimalistycznie. To przedmiot wymarzony – stworzony do tego, żeby się na nim ułożyć, żeby poczuć lekkość bycia tu i teraz. Lekka forma łączy się z zapowiedzią lekkiego doznawania świata.

gardenspace.pl
 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre