Meble na taras z aluminium

Meble na taras z aluminium

Jeszcze kilka lat temu mało kto przypuszczał, że tarasy na dachach nie będą tylko luksusem zarezerwowanym wyłącznie dla najbogatszych. Moda na tworzenie imponujących aranżacji na dachach domów coraz mocniej zaznacza swoją pozycję na polskim rynku. Ale tego typu tarasy nie są domeną tylko wolnostojących domów. Deweloperzy nowoczesnych apartamentowców dostrzegli siłę i urok nowoczesnego rozwiązania i coraz częściej oferują mieszkania posiadające wyjście na dach. Aby zaaranżować zewnętrzny salon z zapierającym dech w piersiach widokiem nie trzeba wiele. Połową sukcesu są odpowiednie warunki budynku, a kiedy dodamy do nich finezyjne oświetlenie, dodatki roślinne i meble na taras z aluminium wykreujemy luksusową przestrzeń, która wzbogaci nasze życie.

Meble na taras z aluminium podstawą udanej aranżacji

Podniebny taras daje przede wszystkim namiastkę tego, czego brakuje mieszkańcom miast – pola do obcowania z naturą. Przebywanie wśród miejskich ulic otoczonych z każdej strony betonem jest uciążliwe szczególnie latem, kiedy kuszeni słońcem i wysokimi temperaturami nie możemy cieszyć się w pełni urokami rozkosznej aury. Taras na dachu daje możliwość przebywania na świeżym powietrzu, w otoczeniu bujnych roślin i w atmosferze prawdziwego luksusu. Dodatkowo, rysujący się poniżej widok tętniącego życiem miasta, pulsującego kolorami i migającego światłami, napawa niesamowitym spokojem i zachwytem. Celebrowanie lata w takim otoczeniu może stać się codziennym rytuałem, który każdego dnia będzie imponował na nowo. Meble na taras z aluminium pomogą Ci wykreować przestrzeń, która trafnie odpowie na Twoje potrzeby.

Meble na taras z aluminium – relaks pod chmurką

Lekkie leżaki aluminiowe lub finezyjne huśtawki w designerskiej formie będą doskonałym wyposażeniem dla osób, które szczególnie cenią sobie spokój i relaks. Ustawione między dużymi donicami wypełnionymi bujnymi, zielonymi kwiatami pomogą Ci poczuć się jak na wakacjach na łonie natury. W takim otoczeniu zwyczajna lektura albo opalanie z słuchawkami na uszach doprowadzą Cię na wyżyny relaksu i odprężenia.

Dla innych posiadanie tarasu może stać się idealną okazją, aby zerwać z nudą i dać się ponieść zabawie! Podniebny ogród jest idealnym miejsce do urządzania imprez – gwar i muzyka dochodzące z dachu budynku nie dojdą do uszu sąsiadów. Rozkładane stoły tarasowe, połączone z wygodnymi krzesłami lub fotelami, to idealny zestaw na sobotnią imprezę pod gołym niebem. Ciekawy, plażowy efekt uzyskasz, kiedy zrezygnujesz z płyt podłogowych czy drewnianych desek na rzecz żwirowego piasku. Lampki i lampiony dopełnią całej wizji, tworząc intymny, romantyczny klimat.

gardenspace.pl
 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre