Meble do ogrodu

Meble do ogrodu

Znalezienie idealnych mebli ogrodowych to nie lada sztuka. Jak z ogromu dostępnych modeli wybrać meble do ogrodu, które będą z jednej strony stylową dekoracją, która wniesie do przestrzeni nutę luksusu, a z drugiej praktycznym i odpornym wyposażeniem wiernie służącym przez długie lata? Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas kupna mebli i znajdź dla siebie opcję skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Na zdjęciu meble ogrodowe metalowe

Bezwzględna jakość

Pierwszym czynnikiem świadczącym o jakości mebli ogrodowych jest ich budulec. Stoły, krzesła, kanapy i fotele dedykowane zewnętrznym przestrzeniom nieustannie muszą mierzyć się z niekorzystnym wpływem deszczu, śniegu, promieniowania UV i skrajnych temperatur, które mogą zniszczyć ich strukturę. Aby meble zachowały nieskazitelny wygląd przez długie lata, warto wybierać modele wykonane z tworzyw wysokiej jakości. Synonimem bezwzględnej trwałości  od lat są  meble ogrodowe metalowe. Nowocześni producenci raz na zawsze zrywają z topornością i masywnością charakterystyczną dla żeliwnych ławek oraz stołów i zastępują żeliwo tworzywem na miarę XXI wieku – aluminium. Meble do ogrodu wykonane z wysokogatunkowego aluminium łączą w sobie pewien paradoks – w niepozornej, delikatnej formie kryje się bezwzględna trwałość. Ponadto, aluminiowe stoły, kanapy, leżaki i huśtawki nie wymagają stosowania żadnych zabiegów pielęgnacyjnych i zabezpieczeń, dzięki czemu ich użytkowanie i przechowywanie jest w stu procentach bezproblemowe.

Na zdjęciu nowoczesne meble do ogrodu

Meble do ogrodu – rozgość się!

Centrum towarzyskich spotkań, ustronny i zaciszny kącik samotnego relaksu, a może miejsce zabaw dla całej rodziny? Niezależnie od tego, jaką wizję ogrodu idealnego snujesz w swojej głowie, nowoczesne meble do ogrodu ZUMM pomogą Ci ją zrealizować. W bogatej kolekcji znajdują się zarówno klasyczne zestawy składające się ze stołu i krzeseł, jak i awangardowe sofy, które wygodą dorównują najlepszym salonowym modelom. Komplety wypoczynkowe o modułowej budowie z pewnością przypadną do gustu każdej kreatywnej duszy, która lubi twórczo kształtować swoje najbliższe otoczenie. Kilka szybkich ruchów wystarczy, aby niewielką, dwuosobową kanapę zmienić w przestronny narożnik, który wygodnie ugości licznych gości przybyłych na małe garden party. Szczególną uwagę warto zwrócić również na eleganckie leżaki  - zgrabne i lekkie modele ustawione na tarasie będą stylowym dodatkiem, za sprawą którego własna posesja zmieni się w luksusową strefę SPA.

gardenspace.pl
 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre